Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10132
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Fałszywe oskarżenia

Świat Uli po raz kolejny się zawali – jej ukochany tata trafi do więzienia! A Michał zostanie odnaleziony, ale nie będzie chciał wrócić do domu!

Już wkrótce życie Hofferów zamieni się w prawdziwy koszmar. A wszystko przez jedną, nieprzemyślaną decyzję Zuzy (Małgorzata Socha).

Reklama

Przypomnijmy, żona Kamila (Kazimierz Mazur), bez jego wiedzy, postanowiła ostatecznie zakończyć sprawę z Sylwią (Alicja Stasiewicz). Poszła do biologicznej mamy Uli (Anna Niedźwiecka) i wręczyła jej 30 tysięcy złotych, w zamian za które Ligocka miała zniknąć z życia swojej córki. Kobieta zgodziła się na wszystko.

Kilka dni później Zuza opowie Elżbiecie (Paulina Chapko) o całej sytuacji. Przyzna, że być może postąpiła nieetycznie, ale nie żałuje swojej decyzji. Już niebawem przekona się, że jednak powinna...

Niespodziewanie w szpitalu, w którym pracuje Kamil, zjawią się policjanci i aresztują Hoffera pod zarzutem molestowania córki! Lekarz trafi do aresztu, w którym się dowie, że swoją odsiadkę zawdzięcza Ligockiej.

To biologiczna matka Uli zgłosiła zawiadomienie o rzekomym przestępstwie Kamila. Jako dowód świadczący o winie mężczyzny, pokazała 30 tysięcy złotych, które otrzymała od Zuzy - jej zdaniem za milczenie. W czasie, gdy lekarz będzie przesłuchiwany, w domu Hofferów zjawi się policja i rozpocznie przeszukanie. Po dokładnej rewizji policjanci zarekwirują wszystkie laptopy znajdujące się w mieszkaniu. Ula będzie przerażona!

Ale to jeszcze nie koniec wydarzeń burzących jej poczucie bezpieczeństwa - wkrótce przez przypadek usłyszy, o co został oskarżony jej ukochany tata.

Odnaleziony w motelu

Detektyw wynajęty przez Kingę (Ilona Wrońska) wpadnie na trop Michała (Robert Kudelski). Kiedy odnajdzie go w sklepie, natychmiast zacznie namawiać na powrót do domu. Zdezorientowany Brzozowski początkowo nie będzie chciał słuchać obcego mężczyzny. Ale ten sięgnie po argument nie do odrzucenia - zacznie opowiadać o Ignasiu (Bartek Kaszuba), który potwornie tęskni za tatą.

Michał wyraźnie zacznie się łamać, jednak wtedy do sklepu wkroczy Mariola (Karolina Krawczyńska). Przypomni Brzozowskiemu, że przecież chciał na nowo zacząć swoje życie... A on szybko się z nią zgodzi.

Niebawem para wybierze się na kolejną randkę, która zakończy się w hotelowym łóżku Michała. Gdy następnego dnia Brzozowski się obudzi, amnezja po raz kolejny da o sobie znać. Dopiero wyjaśnienia Marioli i zerknięcie do własnych notatek pomogą mu wrócić do rzeczywistości. W chwilę później w motelu pojawi się Kinga. Zacznie błagać męża, by wrócił do domu.

SID

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje