Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9983
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Ewa zamieszka z Arturem!

Pod wpływem Radka (Piotr Michalski) Ewa (Ewa Gawryluk) zdecyduje się postawić wszystko na jedną kartę, czyli... zamieszkać z Arturem (Janusz Chabior). Poznaj szczegóły!


Reklama


Zdradzamy, że 1976. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 25 listopada o godz. 20.10 w TVN) Artur poinformuje Ewę, że odwołuje ekipę, która miała remontować jego mieszkanie.

- Skoro mam tam nadal mieszkać sam, nie potrzebuję nic zmieniać - wyjaśni. Hofferowa podziękuje mu za wyrozumiałość, a przy okazji przypomni, że po południu mają iść razem na spotkanie autorskie do jej sąsiada Radka Wichrowskiego.

Tyle że jakiś czas później Kwiatkowski zadzwoni do ukochanej i powie jej, że nie wyrobi się na spotkanie. Namówi ją, żeby poszła sama, co też Ewa uczyni. Z dużym zaciekawieniem wysłucha opowieści Wichrowskiego. Tym bardziej że sąsiad z wielką pasją będzie mówił o swojej miłości do wysokich gór, o strachu, jaki towarzyszy wspinaczce i wielkiej satysfakcji, którą daje mu przezwyciężanie własnych słabości.

Po spotkaniu Radek nieoczekiwanie zjawi się u Ewy. Przeprosi, że nie miał nawet czasu, żeby się z nią przywitać i porozmawiać. Podczas miłej pogawędki Wichrowski przekona Ewę, że czasami warto w życiu ryzykować.

- Dla mnie liczy się przede wszystkim stabilizacja - stwierdzi Nowakowa, lecz słowa Radka robią na niej piorunujące wrażenie. 

Do tego stopnia, że jeszcze w tym samym odcinku oznajmi Arturowi, że chce z nim zamieszkać. Kwiatkowski nie będzie krył zdziwienia.

- Czasem dobrze jest zaryzykować i postawić wszystko na jedną kartę - wytłumaczy Nowakowa, wiernie cytując słowa Radka Wichrowskiego.

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Gawryluk | Janusz Chabior | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje