Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10766
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Elżbieta odejdzie od męża!

Elżbieta (Paulina Chapko), po powrocie z randki z Igorem (Jakub Wesołowski), usłyszy od Jakuba (Andrzej Niemirski) kategoryczne żądanie, by zerwała z kochankiem. Zdecyduje się jednak odejść od... męża!

W 2109. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 28 lipca w TVN) Jakub, który postanowi śledzić żonę, zobaczy Igora wchodzącego do budynku, w którym mieści się mieszkanko Marcinkowej. Mężczyzna nie będzie miał wątpliwości, że Elżbieta zdradza go z Nowakiem... Zażąda, by zakończyła romans i będzie w szoku, gdy zrozumie, że żona nie ma zamiaru rezygnować z Igora, chce natomiast odejść od niego! Zacznie jej uświadamiać, że decydując się na życie z kochankiem, pozbawia się wszystkich wygód i luksusów, do których była przyzwyczajona.

Reklama

Widząc, że ten argument nie robi na Elżbiecie żadnego wrażenia, będzie chciał zatrzymać ją w domu siłą. W końcu powie żonie, że może odejść jedynie z tym, z czym przyszła, czyli z... niczym. Marcinkowa postawi walizkę ze swoimi rzeczami na podłodze i po prostu wyjdzie z domu.

Igor z nieukrywaną radością przyjmie decyzję Elżbiety o odejściu od męża. Będzie szczęśliwy, że dziewczyna, którą kocha, postanowiła związać się z nim na dobre i na złe. Zaproponuje, by została u niego. W tej samej chwili Marcinkowa dostanie SMS-a od Jakuba, w którym mąż przeprosi ją za swoje zachowanie i poprosi, by zaczęli wszystko od nowa. Elżbieta jednak zignoruje tę wiadomość...

Tymczasem Igor powie swej córeczce Julce (Maja Oświęcińska), zaintrygowanej kobietą, która zjawiła się w domu, że Elżbieta zamieszka z nimi na jakiś czas.

Okaże się, że Jakub nie zamierza poddać się i zrezygnować z żony bez walki. Elżbieta przekona się o tym podczas zakupów, gdy sprzedawca powie jej, iż wszystkie jej karty zostały zablokowane. W dodatku, kiedy zjawi się w swojej fundacji, dowie się, że już tam nie pracuje. Zrozumie, że bez niej fundacja szybko upadnie, bo Jakubowi nie będzie zależało, by ją utrzymać. Dotrze do niej, że z dnia na dzień została pozbawiona wszystkiego! Zdecyduje się zadzwonić do męża...

Czy strach przed zemstą Jakuba skłoni Elżbietę do powrotu do niego? Czy Marcinkowa zrezygnuje z miłości, jaką darzy Igora, by uratować fundację opiekującą się chorymi dziećmi?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Paulina Chapko | Wesołowski Jakub | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje