Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10744
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Ekipa serialu wróciła na plan

Dawid Czupryński (serialowy Bruno) wreszcie wrócił do pracy przy serialu "Na Wspólnej"! Wraz z nim cała ekipa Waszej ulubionej telenoweli, a wszystko po to żeby nagrywać dla Was najnowsze odcinki! Oglądać będzie je można, już po wakacjach na antenie TVN.

Serialowy Bruno - Dawid Czupryński - podzielił się z fanami wspaniałą informacją! Aktor po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, wreszcie wrócił na plan serialu "Na Wspólnej".

Reklama

"Witam Was skoro świt, muszę się pochwalić nowiną! To jest ten dzień, kiedy po trzech miesiącach wracam do pracy! (...) Moja radość nie zna granic, jestem przeszczęśliwy!" - zakomunikował w drodze na plan zadowolony aktor!

"Wakacje bez 'Na Wspólnej'?! Trzeba było naprawdę pandemii, żeby do tego doszło...  Ale mamy też świetne informacje dla naszych widzów. Po pierwsze - prace nad scenariuszami nowych odcinków trwają nieprzerwanie. Po drugie - właśnie wróciliśmy na plan zdjęciowy. I to bardzo pozytywnie naładowani! W związku z tym możemy solennie obiecać widzom, że już we wrześniu ukochani bohaterowie powrócą do ich domów - i to z podwójną siłą! I znowu będą nas bawić, straszyć i wzruszać... Czyli znowu będzie normalnie!" - zapowiada Tomasz Karpiński, producent serialu z ramienia TVN.

Jeśli nie możecie się już doczekać jesiennych odcinków serialu, zobaczcie teraz galerię zdjęć i przekonajcie się, czym zaskoczą was odcinki już po wakacjach!
swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje