Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10693
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Duchy przeszłości

Hoffer przekona się, że o dawnym uczuciu niełatwo zapomnieć. Marta również nie jest w stanie odciąć się od wydarzeń sprzed lat. Za to młody Smolny zmarnuje kolejną szansę na poprawę losu.

Choć Roman (Waldemar Obłoza) bardzo się starał nie myśleć już o Alicji (Jowita Budnik), była ukochana nadal będzie zaprzątać jego myśli. Na tyle mocno, że mężczyzna... rzuci się z pięściami na brata! Hoffer cały czas nie będzie mógł zrozumieć, dlaczego los tak okrutnie z niego zakpił i połączył ze sobą Antoniego (Ostap Stupka) i Alicję (Jowita Budnik).

Reklama

Na każdą wzmiankę o łączącym ich związku zacznie reagować przygnębieniem albo złością. W końcu Antoni zauważy, że Roman dziwnie się zachowuje, gdy on zaczyna mówić o kolejnym spotkaniu z Malicką.

I domyśli się, że brat jest zazdrosny o swoją dawną ukochaną. Wściekły, zacznie mieć do Romana pretensje - w pewnym momencie zarzuci mu, iż specjalnie wysłał go na budowę do Piotrkowa Trybunalskiego, by móc spotkać się z Alicją.

Po tych słowach Hoffer wpadnie w złość i zniszczy bratu koszulę, a w chwilę później zacznie się z niego naigrywać twierdząc, iż Malicka nie będzie chciała się spotkać z obdartusem.

Tego już będzie za wiele. Antoni rzuci się na brata z pięściami... W tym samym czasie Honorata (Aleksandra Konieczna) odkryje, że jej mąż i Alicja kiedyś byli parą!

Gdy tylko Marcin (Kamil Maćkowiak) zorientuje się, że Marta (Joanna Jabłczyńska), którą przed laty skrzywdził, jest związana z Olafem (Maciej Brzoska), postanowi jak najszybciej się go pozbyć. Nie przebierając w słowach, zakomunikuje Kubackiemu, że w jego firmie nie ma dla niego miejsca.

Zarówno Olaf, jak i Marta nie będą mogli zrozumieć postępowanie biznesmena, aż do momentu, w którym Konarska zobaczy zdjęcie Woźniaka...

Po rozpoznaniu gwałciciela Marta wpadnie w przygnębienie, a po chwili się rozpłacze. Zaskoczonemu Olafowi w końcu wyzna, co wydarzyło się przed laty.

Mężczyzna z kamienną twarzą wysłucha jej opowieści, a potem postanowi jeszcze raz spotkać się z Marcinem.

Będzie mu bardzo trudno zapanować nad sobą, ale gdy w końcu mu się to uda, oznajmi byłemu szefowi, że wie, co ten zrobił przed laty i nie życzy sobie, by kiedykolwiek zbliżył się do Marty.

Po powrocie do domu zapewni ukochaną, że już nigdy nie będzie musiała oglądać Marcina Woźniaka. Czy rzeczywiście?

Po wielu wpadkach Przemek (Eryk Cichowicz) postanowi wziąć się do roboty. Niestety, w tym samym czasie do Polski wróci była narzeczona młodego Smolnego, Paula (Marta Stępniewska).

Wkrótce dziewczyna urządzi imprezę. Krzysztof, pomny dotychczasowych wyczynów syna, zabroni mu na nią iść.

Ale on niepostrzeżenie wymknie się z domu i pojedzie na prywatkę. A tam zostanie poproszony o pojechanie po alkohol. W pewnym momencie straci panowanie nad kierownicą i samochód wypadnie z drogi. Jeden z pasażerów straci przytomność.

Kurier TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje