Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10123
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Dramat w przedszkolu Ignasia!

Trudno sobie wyobrazić większą krzywdę niż ta wyrządzona przez dorosłego bezbronnemu dziecku. Już dziś w "Na Wspólnej" poznamy brutalną prawdę o tym, dlaczego Ignaś ostatnio tak dziwnie się zachowuje! Po spotkaniu z psychologiem chłopczyk wyznaje swojej mamie, co zrobiono mu w przedszkolu... Kinga i Michał są wstrząśnięci!

 

Reklama


Ignaś (Bartek Kaszuba) od kilku dni podejrzanie się zachowuje. Można by sądzić, że jest czymś wystraszony i przez to wycofany. Ale miewa również niczym nieuzasadnione napady agresji, które nasilają się szczególnie przed drzwiami przedszkola...

Kinga (Ilona Wrońska) i Michał (Robert Kudelski) nie mogą się temu nadziwić. Nigdy dotąd Ignaś nie miał oporów przed codziennymi spotkaniami z rówieśnikami. Wręcz przeciwnie, bardzo to lubił... Co zatem mogło go tak zniechęcić?

Kinga przeczuwa, że dzieje się coś bardzo złego, dlatego postanawia szukać pomocy dla swojego dziecka. Umawia na wizytę domową psychologa dziecięcego.

Po rozmowie z Ignasiem pani doktor wnioskuje, że chłopiec musiał przeżyć jakąś traumę - i to prawdopodobnie w przedszkolu. Wieczorem Ignaś wyznaje w końcu mamie, że jego katem jest przedszkolanka - pani Mariola (Magdalena Piewcewicz)...

Zszokowana Kinga obiecuje synkowi, że nie pozwoli więcej go krzywdzić! Co takiego stało się w przedszkolu? Dowiemy się już dziś!

Zapraszamy do oglądania emocjonujących odcinków "Na Wspólnej" od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.10 na antenie TVN!

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje