Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9606
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Dramat Ewy. Radek okaże się pomyłką!

Wszystko wskazuje na to, że Ewa (Ewa Gawryluk) zawiedzie się na kolejnym mężczyźnie. Powód? Radek (Piotr Michalski) nie dość, że oszuka ją w kwestii stanu swojego zdrowia, to jeszcze wykaże się przy tym totalnym brakiem odpowiedzialności!

Zdradzamy, że w 2352. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 3 października w TVN) Ostrowski (Marek Kalita) poinformuje Radka, że za trzy tygodnie zostanie mu wszczepiony rozrusznik serca. Wichrowski będzie niepocieszony, że aż tyle musi czekać.

- Wkrótce wyrusza wyprawa na ośmiotysięcznik - powie alpinista ordynatorowi, a ten uświadomi mu, że w obecnym stanie nie miałby szans przeżyć w tak ekstremalnych warunkach.

Reklama

Po jakimś czasie Radek ponownie zjawi się w gabinecie ordynatora i oznajmi, że zdecydował się na zabieg. Teraz jednak chciałby wypisać się ze szpitala.

Zapewni, że będzie się oszczędzał. Ostrowski stwierdzi, że nie widzi przeciwwskazań. Lecz zaznaczy, że co prawda z rozrusznikiem można normalnie żyć, ale chodzenie po wysokich górach jest niewskazane.

Wichrowski ze spokojem przyjmie uwagi ordynatora. Poprosi lekarza, żeby nie wspominał Ewie o czekającym go zabiegu. Wyjaśni, że nie chce jej niepokoić.

Hofferowa będzie zaskoczona, gdy po powrocie z pracy zastanie w domu Radka.  Wichrowski okłamie ją, że ordynator orzekł, że nic mu nie jest i może wracać do domu. Tymczasem Kamil (Kazimierz Mazur) zapyta Ostrowskiego o stan Wichrowskiego. Zaoferuje się osobiście przeprowadzić zabieg wszczepienia rozrusznika. Ostrowski zgodzi się na to. Tymczasem Radek, w tajemnicy przed ukochaną, zarezerwuje sobie lot do Pakistanu...

Kiedy Ewa zorientuje się, że Radek to kompletna pomyłka i co z tym zrobi?

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje