Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10766
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Dominik psuje randkę Kasi!

Kasia wciąż nie może znaleźć wspólnego języka z Bogdanem. Ma żal, że ojciec próbuje ją kontrolować na każdym kroku. Natomiast Bogdan wciąż liczy na to, że Kasia będzie wobec niego szczera. Nawet przez myśl mu nie przechodzi to, że jego córka, aby wyjść na randkę, może posunąć się do oszustwa. Nie protestuje więc, gdy po młodą Bergównę zjawia się Dominik...


Reklama


Kasia złości się, gdy Bogdan pyta ją, czy umówiła się do kina na randkę. Zarzuca ojcu, że chce ją bezustannie kontrolować.

Wiedząc, że ojciec bacznie obserwuje jej zachowanie posuwa się do kłamstwa. Wychodzi do kina z Dominikiem. Przyjaciel jest jednak tylko przykrywką! W rzeczywistości, Kasia idzie do kina - ale z Jankiem!

Po filmie Bergówna jest bardzo szczęśliwa - szczególnie, że chłopak obiecuje jej dalsze randki... W obawie, że kłamstwo wyjdzie na jaw, Kasia nie chce by Janek odprowadził ją do domu. Chłopak nie zamierza jednak zrezygnować z romantycznego pocałunku!  Ten wyjątkowy moment psuje... Dominik, który niespodziewanie pojawia się przy nich!

Kasia wyjaśnia zaskoczonemu Jankowi, że to jej kuzyn. Na osobności wyrzuca Dominikowi, że zamiast czekać na przystanku, popsuł jej randkę. Chłopak bardzo sprytnie się usprawiedliwia...

Czy Bogdan odkryje podstęp córki? Czy Kasia przestanie okłamywać ojca? I najważniejsze - czy Dominik postanowił być dla Kasi kimś więcej, niż przyjacielem?

Odpowiedzi już dzisiaj i w najbliższych odcinkach "Na Wspólnej" o godz. 20.10 na antenie TVN!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje