Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10802
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Diagnoza: rak!

Ilona po raz kolejny prawie traci przytomność. Próbuje bagatelizować swój stan zdrowia i tłumaczy ukochanemu, że wszystkiemu zapewne winne jest przemęczenie. Ale Paweł jest nieugięty i natychmiast zabiera ją na badania.

Kilka godzin później do Zdybickiej dzwoni pielęgniarka z przychodni. Okazuje się, że dostarczono wyniki badań i w związku z tym... Ilona powinna bezzwłocznie spotkać się z lekarzem.

Reklama

W czasie rozmowy specjalista oznajmia przerażonej kobiecie, iż najprawdopodobniej jest chora na białaczkę. Dodaje, że by potwierdzić wstępną diagnozę, konieczne będą dalsze badania.

Po otrząśnięciu się z pierwszego szoku, Zdybicka próbuje dowiedzieć się od lekarza, jakie są rokowania jeśli potwierdzą się jego przypuszczenia. Mężczyzna nie potrafi udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Stwierdza jedynie, że Ilona powinna pośpieszyć się z przeprowadzeniem analiz, bo szansę wyleczenia maleją z każdym dniem.

Nazajutrz po przebudzeniu kobieta dostrzega ślady krwi na poduszce. To ją ostatecznie przekonuje, iż musi jak najszybciej iść do szpitala. Spotyka się z Michałem i prosi mocno zaskoczonego Brzozowskiego, by przez kilka tygodni nadzorował jej firmę.

Natomiast Maksa informuje, iż w najbliższym czasie nie będzie mogła zajmować się Wiktorkiem, bo... wyjeżdża służbowo.

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje