Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12739
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Daniel zostanie aresztowany

​Po szokującym artykule o handlu ludźmi Dominika przepadnie bez śladu, a Daniel zostanie aresztowany w związku z jej zniknięciem.

Gdy na jaw wyjdzie, że Daniel (Michał Tomala) widział się z Dominiką (Anna Maria Jarosik) jako jeden z ostatnich, zostanie zabrany na wizję lokalną.

Relacjonując wydarzenia feralnego wieczoru, nie wspomni ani o groźbach dziewczyny, ani o ich szamotaninie. Na pytanie, dlaczego zostawił ją pijaną w odludnym miejscu, odpowie, że zamówił dla niej taksówkę, ale Kowalska nie chciała wracać do domu.

Po całym dniu przesłuchań Daniel odwiedzi matkę (Grażyna Wolszczak). - Miałem romans z Dominiką - przyzna, patrząc Brzozowskiej prosto w oczy.

Reklama

- Ale nic jej nie zrobiłem. Basia nie będzie miała co do tego żadnych wątpliwości i pocieszy syna, że sprawa szybko się wyjaśni.

Później Łucja (Magdalena Łoś) wprost zapyta Daniela, co łączy go z Dominiką. Brzozowski dojdzie do wniosku, że nie może dłużej kłamać.

Zapewni dziewczynę, że tylko ona się dla niego liczy i obieca, że po pracy wszystko jej wyjaśni. Łucja zapowie, że przyjdzie po niego do redakcji. Krzysztof (Łukasz Konopka) poradzi Danielowi, żeby wziął adwokata.

Po chwili w gabinecie Smolnego zjawi się policjantka z dwoma funkcjonariuszami i oznajmi, że ma jeszcze parę pytań do Brzozowskiego.

Smolny zapewni, że może zaręczyć o jego niewinności. Dozna szoku, gdy oficer powie, że zeznania, które Daniel złożył, były kłamliwe.

Okaże się, że taksówkarz słyszał, jak kłócili się z Dominiką i widział, że chłopak ją przewrócił.

Z kłótni wynikało, że wcale nie rozstali się kilka tygodni temu, jak zeznawał Brzozowski, a dziennikarka groziła mu, że powie o romansie jego dziewczynie.

Młody Brzozowski zostanie aresztowany. I to akurat w momencie, kiedy w redakcji zjawi się Łucja...

Świat Seriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama