Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10763
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

„Na Wspólnej”: Daniel zacznie grać na dwa fronty!

Niespodziewanie Łucja (Magdalena Łoś) poinformuje Daniela (Michał Tomala), że dostała propozycję wyjazdu na trzymiesięczny staż do Irlandii. Tego samego dnia Brzozowski pozwoli sobie na chwilę zapomnienia w ramionach Dominiki (Anna Maria Jarosik), wpijając się jej w usta...

Zdradzamy, że w 2539. odcinku "na Wspólnej" (emisja w czwartek 31 sierpnia o godz. 20.15 w TVN) Smolny (Łukasz Konopka) przyzna Dominice i Danielowi premię za udaną prowokację dziennikarską.  Zadowolony Brzozowski postanowi zabrać swoją dziewczynę na wycieczkę do Pragi.

Reklama

Nie zdąży jej jednak tego zaproponować, bo Łucja  nieoczekiwanie oznajmi mu, że dostała z pracy ofertę trzymiesięcznego stażu w Irlandii.

Zacznie przekonywać ukochanego, że ta krótka rozłąka na pewno im nie zaszkodzi, a po powrocie zamieszkają razem. Brzozowski przyjmie tę nowinę bez entuzjazmu. Nie powie dziewczynie, że miał zamiar zabrać ją na wycieczkę.

Piwo po pracy

Tymczasem Dominika zaproponuje Danielowi, żeby po pracy uczcili swój sukces i wybrali się razem na piwo. Gdy ten odmówi, zażartuje, że pewnie dziewczyna nie chce go puścić. Brzozowski zbędzie ją niezbyt uprzejmie.

W końcu jednak zmieni zdanie i postanowi towarzyszyć dziennikarce. Wyjaśni, że miał ciężki dzień i dlatego był taki niemiły. Nie da się skusić na zwierzenia, o co dokładnie chodzi. Dominika w żartach stwierdzi, że naprawdę trudno zrozumieć informatyków.

Namiętność podsycona alkoholem

Wieczorem Dominika i Daniel wyjdą z pubu wyraźnie podchmieleni. Dziennikarka zaprosi Brzozowskiego do swojego mieszkania. W pewnym momencie para padnie sobie w objęcia i zacznie się całować. Daniel szybko opamięta się jednak. Złapie taksówkę i odeśle koleżankę do domu.

Może jechać...

Wracając do siebie, spotka Łucję. Choć szczerze zapewni ją, że nie upił się z rozpaczy, ona nie bardzo mu uwierzy. Stwierdzi, że jeszcze nie podjęła ostatecznej decyzji w sprawie wyjazdu. Nie chce bowiem zostawiać ukochanego pogrążonego w smutku. Daniel zapewni ją, że może jechać...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje