Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10231
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Daniel wyznaje prawdę o wypadku...Smolnemu!

Łucja mówi Danielowi, że lada dzień wyjdzie ze szpitala! Jest bardzo szczęśliwa i wyraźnie liczy na to, że jej znajomość z Brzozowskim to coś więcej, niż tylko koleżeństwo... Reakcja Daniela bardzo ją zadziwia i rani na wskroś! Młody Brzozowski nie umie poradzić sobie z własnymi emocjami... W momencie słabości wyznaje całą prawdę człowiekowi, którego do niedawna miał za wroga - Smolnemu! 

Reklama

Daniel (Michał Tomala) odwiedza Łucję (Magdalena Łoś) w szpitalu. Jest przerażony, widząc ją na wózku inwalidzkim. Dziewczyna rozwiewa jego obawy i mówi, że już niebawem będzie samodzielnie chodziła. Wyjaśnia też, że lekarze lada dzień wypiszą ją ze szpitala!

Łucja z figlarnym uśmiechem daje Brzozowskiemu do zrozumienia, że chciałaby się z nim nadal spotykać. Subtelnie pokazuje Danielowi, że nie jest jej obojętny...Reakcja Brzozowskiego jest zadziwiająca - ostro karci Łucję za te słowa! Dziewczyna jest w szoku - nie tego się spodziewała...

Daniel jest mocno przygnębiony sytuacją, jaka miała miejsce w szpitalu. Smolny (Łukasz Konopka), widząc nastrój chłopaka, próbuje dowiedzieć się, co go tak trapi. Daje mu do zrozumienia, że nie da się zwieść tak, jak jego matka.

Młody Brzozowski wyznaje mu w końcu całą prawdę! Obwinia się, że stchórzył i uciekł z miejsca wypadku. Chce to jednak naprawić i przyznać się Łucji, że był w samochodzie, który ją potrącił...

Krzysztof zaklina Daniela, żeby nigdy nie przyznał się do swojego występku.

Daniel postanawia zerwać kontakty z Łucją! Kłamie dziewczynie, że wyjeżdża na studia do Niemiec. Łucja liczy na to, że będzie się do niej odzywał - ze łzami w oczach daje mu na kartce swoje namiary internetowe. Daniel obiecuje, że będą w kontakcie - po wyjściu od dziewczyny wyrzuca jednak kartkę do kosza...

Nadchodzi ważny dzień - Daniel broni swoją pracę licencjacką i dostaje czwórkę. Gratulując mu Smolny (Łukasz Konopka) stwierdza, że bardzo dobrze zrobił zrywając z Łucją. 

Czy to faktycznie koniec? Czy Łucja dowie się, kto był sprawcą wypadku? Tego dowiecie się z premierowych odcinków "Na Wspólnej"!

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje