Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10708
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"​Na Wspólnej": Dagmara chce odciąć od siebie Przemka

Dagmara wychodzi ze szpitala. Zdesperowany Przemek jeszcze raz próbuje jej przypomnieć ich związek! Co jeszcze wydarzy się w 3048. odcinku "Na Wspólnej"?


Ukochana nie słucha Przemka, - chce, by zostawił ją w spokoju! Załamany chłopak zwierza się Monice, która chętnie służy wsparciem młodemu Smolnemu!

Adamski trzęsie oddziałem

Reklama

Ostrowski z dużymi nadziejami idzie na wizytę kontrolną po zawale serca. Jednak ordynator Adamski oświadcza, że Arek wróci do zawodu, ale... po jego trupie!

Na dodatek Kamil uświadamia Ostrowskiemu, że w badaniach, które razem przeprowadzali, jest błąd. Jak o tym powiedzieć Adamskiemu?

Franek fałszuje aplikację w telefonie ojca!


Franek hakuje dziennik elektroniczny w telefonie Bogdana - od teraz ojciec nie będzie wiedział, że chłopak nie chodzi do szkoły.

Tymczasem Berg ratuje zapłakaną sąsiadkę - Sarze skradziono... wiolonczelę, a za godzinę ma przesłuchanie w filharmonii!

Bogdan zdobywa zastępczy instrument, zawozi Sarę i - karcąc niechętną komisję - doprowadza do przesłuchania pięknej sąsiadki! Niestety, zapomina, że miał odebrać córkę z przedszkola...swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje