Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10316
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Czy Ola wróci do Daniela?

Jesienią drogi Oli i Daniela znów się skrzyżują. Młodzi pójdą razem na bal.


Reklama

Basia (Grażyna Wolszczak), czyli mama młodego Brzozowskiego, zacznie już nawet zacierać ręce z radości, że jej syn znów umawia się z Zimińską. - Pasujecie do siebie - oceni. - Zawsze ją lubiłam, bo to sympatyczna, a do tego piękna i mądra dziewczyna. Wtedy Daniel jasno da mamie do zrozumienia, że wcale nie zamierza ponownie wiązać się ze swoją dawną sympatią, ale pójdzie z nią na bal.

Niestety, podczas zabawy nie okaże się zbyt towarzyski. Do tego stopnia, iż Zimińska nabierze obaw, że przyjaciel po prostu się nudzi. On zapewni ją, że wszystko jest w porządku, jednak po pewnym czasie będzie chciał wyjść. Ola poczuje się tym urażona.

Daniel zdobędzie się na lakoniczne przeprosiny, po czym opuści lokal. Zimińska niedługo będzie się smucić z tego powodu. Już po chwili da się porwać do tańca. Podczas zabawy cały czas będzie przez kogoś fotografowana... Co, a właściwie kto, stanie się powodem wyjścia Daniela?

Łucja (Magdalena Łoś), a konkretnie informacja, jaka na jej temat do niego dotrze - dziewczyna została skreślona z listy studentów, bo nie przystąpiła do egzaminu poprawkowego.

Podobno jest w głębokiej depresji. Czy stan Pruskiej ma jakiś związek z Danielem? Czy Brzozowski odważy się przynajmniej do niej zadzwonić?

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Wierzbicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje