Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10152
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Czy Maciek uwiedzie Weronikę?

Odkąd w życiu Roztockich pojawił się Maciek, Weronika jakby rozpromieniała! Nie umyka to oczywiście uwadze Adama. Podobnie zresztą jak błysk w oku i zachwyt młodego „pana niani” na widok jego żony… Maciek wykorzystuje każdą okazję, żeby skomplementować Weronikę. Pod nieobecność Adama, robi Roztockiej piękną sesję zdjęciową, podczas której również daje upust swojego zauroczenia. Te zdjęcia, po powrocie, znajduje Adam! Roztocki jest mocno poruszony i… zazdrosny! Czy ma o co?

Weronika (Renata Dancewicz) wprost promienieje! Odkąd jest z nimi Maciek (Mateusz Banasiuk), ma więcej czasu dla siebie.

Reklama

Ale czy naprawdę tylko o to chodzi?

Wygląda na to, że Niesłuchowski - gdyby tylko mógł - chętnie spędzałby z Roztocką każdą chwilę: patrzył na nią, podziwiał, komplementował... Weronika jest nieco onieśmielona tą sytuacją, ale też nie ukrywa swojego zadowolenia. Zdecydowanie gorzej reaguje na zachowanie "pana niani" Adam (Zbigniew Stryj)! Tym bardziej, że - po powrocie z delegacji - znajduje zmysłowe zdjęcia swojej żony! Roztocki jest po prostu zazdrosny...

Czy słusznie?

Czy romans Weroniki i Maćka jest tylko kwestią czasu? Dowiemy się już niebawem!

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje