Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10425
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Czy Kinga zdradzi Michała w przeddzień ślubu?

Kinga (Ilona Wrońska) bez większego entuzjazmu przyjmie propozycję Michała (Robert Kudelski), aby razem spędzili ostatni wieczór przed ślubem. Będzie wolała iść do... Kmiecika (Jakub Wieczorek), bo dowie się, że ten zwolnił się z pracy!

W 2114. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 5 sierpnia w TVN) do Kingi zadzwoni jej szef zaniepokojony tym, że pozwoliła sobie na ostry konflikt z Iwo. Brzozowska usłyszy, że jej zachowanie może poważnie zagrozić przyszłości agencji, bo Kmiecik właśnie zwolnił się z pracy. Kinga obieca dyrektorowi, że porozmawia ze swoim partnerem... Zamiast spędzić dzień z Michałem, którego za niespełna dobę ma poślubić, postanowi odwiedzić Iwo, by przekonać go do powrotu do firmy.

Reklama

Kiedy Iwo zobaczy Kingę, uzna, że przyszła do niego nie tylko po to, by rozmawiać o pracy. Chwyci ją wpół i obsypie pocałunkami. Zaskoczona jego zachowaniem Brzozowska nie będzie jednak stawiać oporu i odwzajemni pieszczoty kochanka. Po chwili oboje zaczną się rozbierać i wylądują na kanapie spleceni namiętnością...

Kindze uda się w końcu opanować podniecenie, wyrwie się z objęć Iwo, odepchnie go i ucieknie targana wyrzutami sumienia. Po powrocie do domu wymiga się od wyjścia z Michałem, który zaproponuje, by razem spędzili ostatni dzień ich wolności i wybrali się potańczyć, tłumacząc, że jest bardzo zmęczona.

Michał, nieświadomy tego, że jego ukochana właśnie była u Kmiecika i o mały włos nie zdradziła go z nim, uzna, że relaksująca kąpiel może ukoić jej nerwy i poprawić nastrój. Niestety, Brzozowska nie będzie w stanie zapomnieć o wydarzeniach, jakie miały miejsce w domu Iwo.

W 2115. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 6 sierpnia w TVN) Kinga i Michał wreszcie staną na ślubnym kobiercu. Tuż przed wyjściem do urzędu Iwo zadzwoni do Brzozowskiej, ale ona zignoruje jego telefon i nie odbierze połączenia. Jednak myśl o tym, czego mógł chcieć od niej Kmiecik, nie będzie jej dawała spokoju. Przerazi się, gdy w pewnej chwili, już po ceremonii, zauważy... Iwo ze smutkiem przypatrującego się, jak zaproszeni na jej ślub z Michałem goście składają jej życzenia. Na szczęście Kmiecik nie odważy się podejść do niej. Po powrocie do domu Kinga poprosi męża, by zabrał ją jak najdalej od Warszawy...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje