Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10036
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Czy adoptują dziecko?

W nowym sezonie Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) wznowią swoje starania o dziecko. Tym razem Hofferowej uda się namówić męża na adopcję.


Reklama


Przed wakacjami Zuzie, która jest nosicielką wirusa HIV, udało się zajść w ciążę w wyniku sztucznego zapłodnienia. Niestety, radość Hofferów nie trwała zbyt długo.

Zuza poroniła, w konsekwencji czego na jakiś czas rozstała się z mężem. Miała irracjonalny żal do Kamila o to, że nie był przy niej w chwili, gdy przeżywała największą tragedię w całym swoim dotychczasowym życiu.

Obarczyła go winą za utratę dziecka. Na szczęście udało im się pokonać małżeński kryzys.

Kolejny spór

Po wakacjach Hofferowie wrócą do tematu dziecka, ale nie będą w tej kwestii jednomyślni. Co to oznacza? Kamil chciałby podjąć kolejną próbę zapłodnienia in vitro, Zuza zaś zdecydowanie postawi na adopcję.

I nawet nie będzie czekać na to, aż mąż zmieni zdanie, tylko umówi ich na spotkanie w ośrodku adopcyjnym. Uda jej się do tego stopnia zaskoczyć Kamila, że nie usłyszy od niego słowa "nie". Czy to oznacza, że jej mąż zaakceptuje jej pomysł?

Dowód miłości

Schody pojawią się w momencie, gdy szefowa ośrodka (Alicja Borkowska) zażąda od przyszłych rodziców zaświadczeń o stanie zdrowia.

W tym momencie do Hofferów dotrze, że Zuza, będąc nosicielką wirusa HIV, nie ma żadnych szans na adopcję.

Niespodziewanie poprosi męża o dowód miłości - fałszywe zaświadczenie lekarskie. Tym bardziej że od pierwszej chwili pokocha słodką Ulę (Ania Niedźwiecka).

Czy Kamil złamie zasady etyki zawodowej i dzięki temu dziewczynka trafi pod dach Hofferów?  

 a.im.

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale | Kazimierz Mazur | Małgorzata Socha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje