Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10326
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Czerski wynajmie miejsce schadzek!

Olka (Marta Wierzbicka) i jej żonaty szef Mariusz (Mariusz Zaniewski) nie będą już musieli martwić się tym, że nie mają gdzie uprawiać seksu. Czerski wynajmie dla nich intymne miejsce schadzek!


Reklama

Ujawniamy, że w 1921. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 21 maja) Mariusz zjawi się w kancelarii przed przyjściem Agnieszki (Katarzyna Walter). Wytłumaczy Oli, że chciał z nią pobyć trochę sam na sam, bo zbyt rzadko się widują. Ujęta tymi słowami dziewczyna bardzo chętnie podda się pieszczotom szefa. Tyle że umizgi kochanków przerwie pojawienie się Olszewskiej. Czerski nie przestanie jednak okazywać seksownej asystentce swojej atencji.

Tymczasem podczas wspólnego lunchu młoda Zimińska oznajmi Mariuszowi, że nie odpowiada jej rola biurowej kochanki. Chciałaby wiedzieć, jakie ma wobec niej plany. Ze słów Czerskiego wyniknie, że nie chciałby na siłę niczego zmieniać w ich dotychczasowej relacji. Ola, wyraźnie niezadowolona z takiej odpowiedzi, zapłaci za siebie rachunek i obrażona opuści lokal.

A po powrocie do kancelarii Mariusz zacznie namawiać ją, żeby pojechała z nim w jedno miejsce. Obieca, że zaraz potem odwiezie ją do domu. Chwilę później przyprowadzi kochankę do wynajętego właśnie mieszkania. Powie, że zrobił to pod wpływem ich dzisiejszej rozmowy. Oznajmi też dziewczynie, że może go teraz odwiedzać, kiedy tylko zechce. Da do zrozumienia, że traktuje ich związek poważnie.

Młoda Zimińska podziękuje mu za to namiętnie...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje