Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10132
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Co słychać w domu Hofferów?

Niedawno odwiedziliśmy plan serialu „Na Wspólnej”, gdzie spotkaliśmy się m.in. z Małgorzatą Sochą i Kazimierzem Mazurem – grającymi małżeństwo Hofferów. Aktorzy zdradzili nam, że ich postacie czekają kłopoty, których się nie spodziewali!


Reklama

Małgorzata Socha opowiada nam o aktualnej sytuacji w domu Hofferów. Kamil i Zuza, z pomocą psychologa, będą musieli zmierzyć się z problemami, które sprawia Tosia.

- Myślę, że będzie to interesujący wątek dla każdego rodzica dorastającej nastolatki - mówi aktorka.

Czy w związku Hofferów może dojść do zdrady? Aktorka przeprowadza też krótką analizę związku Kamila i Zuzy oraz łączącej ich bliskości.         

Niedawno Kamil Hoffer otarł się o śmierć, teraz czekają go problemy z dzieckiem. Grający go Kazimierz Mazur przyznaje, że jego bohater wciąż wpada w nowe kłopoty.

Młody lekarz musi pełnić obowiązki ordynatora oddziału, mimo że nie jest gotowy na przyjęcie takiej odpowiedzialności.

Tymczasem w domu Hofferów ich córka Tosia wchodzi w okres dorastania i sprawia kolejne kłopoty.

- To jest bomba zegarowa, która w każdej chwili może wybuchnąć - żartobliwie opisuje swoją serialową córkę. 

- Zuza jest silną i pewną siebie dziewczyną, która nauczyła się walczyć o siebie - opisuje swoją postać Małgorzata Socha. Aktorka przyznaje, że dzięki tej roli sama stała się pewniejsza siebie i bardziej asertywna.
 
- Nie wiem czy ta umiejętność przychodzi z czasem, czy może z racji ról, które dostaje, te cechy we mnie zostają - dodaje.

Kazimierz Mazur trafił na plan "Na Wspólnej" zaraz po swoim występie w filmie Jana Jakuba Kolskiego "Pornografia". Aktor miał wtedy 18 lat.

- To jest zupełnie inna forma pracy - przyznaje w rozmowie z serwisem ŚwiatSeriali.pl.  

- Przez pierwsze dwa, trzy miesiące chciałem zrezygnować  - wyznał, dodając, że było to spowodowane nieporównywalnie większą ilością pracy na planie serialu niż na planie filmowym.

Aktor uważa, że scenariusz "Na Wspólnej" zachowuje autentyzm dzięki temu, że nie kreuje sytuacji ekstremalnych. Kreacja jego postaci - Kamila Hoffera - nie należy do najłatwiejszych, gdyż jest to postać o kryształowym charakterze, która nieumiejętnie prowadzona przez aktora mogłaby wydać się nudna. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje