Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 11022
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Co słychać u dawnych gwiazd serialu?

Pamiętacie Gabrysię, Kingę czy Adama? Ich odejście z serialu złamały niejedno serce. Wprawdzie odtwórcy tych ról skupiają się dzisiaj na innych wyzwaniach, ale co by było, gdyby niektórzy wrócili...?

Miłość z planu

W styczniu 2019 Kinga po raz ostatni pojawiła się w serialu. Żona Michała zaparkowała samochód na poboczu i... dosłownie rozpłynęła się w powietrzu. To, co stało się z Kingą, przez wiele odcinków było tematem numer jeden i pomimo upływu czasu, do  dzisiaj jest wielką niewiadomą. 

Reklama

W jej poszukiwania zaangażował się m.in. Robert Tadeusiak (Dariusz Wnuk). To dzięki niemu w wynajętym przez Brzozowską mieszkaniu, niedługo przed jej zniknięciem, policyjni technicy znaleźli ślady krwi. Wiele wskazywało na to, że  kobieta została zamordowana.  Jej ciała jednak nigdy nie udało się odnaleźć. Teoretycznie powrót Kingi do obsady byłby więc możliwy. 

Póki co aktorka skupia się jednak na pracy w Teatrze Kamienica i razem z partnerem, Leszkiem Lichotą, na edukacji domowej ich dzieci. Aktor  odszedł z "Na Wspólnej" już w 2009 roku. Grany przez niego Grzegorz Zięba został objęty programem ochrony świadków i wyjechał za granicę. Po odejściu z serialu Leszek Lichota wcielał się m.in. w Marka Dębskiego w "Prawie Agaty", komisarza Czarnego w "Pułapce", a od 2014 r. w Wiktora Rebrowa w serialu "Wataha".  

Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje