Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10759
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Co robi i jak wygląda dziś Matylda Damięcka?

​Najmłodsza członkini znanego aktorskiego klanu - zadebiutowała 24 lata temu w spektaklu Teatru Telewizji "Różany zamek". Oglądaliśmy ją też w serialach "Dom", "Marzenia do spełnienia", "Zaginiona", "Na Wspólnej" i "Na dobre i na złe". Po maturze Matylda na kilka lat zniknęła z ekranów, by studiować aktorstwo w warszawskiej Akademii Teatralnej, którą ukończyła w 2008 r. Później zniknęła. Co u niej słychać?

Matylda Damięcka, siostra Mateusza, trafiła na plan filmowy jako dziecko, a jako nastolatka zyskała popularność w roli Karoliny Brzozowskiej w serialu "Na Wspólnej".

Reklama

- Pamiętam, że wygrywanie zdjęć próbnych sprawiało mi ogromną przyjemność i dawało dużą satysfakcję. Granie bardzo mi się podobało, gdy byłam nastolatką.  Biegłam na plan z radością. Przez mój rodzinny dom zawsze przewijało się mnóstwo znakomitych osób. Znane twarze w ogóle mnie nie peszyły. Na plan przychodziłam starannie przygotowana, więc cieszyłam się, jeśli mój wysiłek był zauważany i aktorzy, z którymi grałam, traktowali mnie po partnersku, a czasem nawet chwalili za profesjonalne podejście do roli - wspomina aktorka.

- Nigdy nie byłam rozkapryszoną i rozpuszczoną nastolatką. Może dlatego, że bardzo wcześnie zaczęłam pracować i zarabiać pieniądze na własne utrzymanie? Dzięki temu szybko poznałam wartość pieniędzy i nauczyłam się odpowiedzialności przy ich wydawaniu - dodaje Damięcka.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje