Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10749
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Co nowego wiosną?

Los ponownie wystawi na próbę ulubionych bohaterów. Romans Marka okaże się dramatyczny w skutkach, Michał - w trosce o rodzinę - zdecyduje się ją opuścić, zaś Iza w walce o swój klub nie cofnie się przed niczym. Co więcej, do obsady wraca uwielbiany przez widzów Darek Żbik, czyli Michał Mikołajczak!

Danka (Lucyna Malec) i Marek (Grzegorz Gzyl) Zimińscy znajdą się na życiowym zakręcie. Ich wieloletni związek zostanie wystawiony na wielką próbę. Natalia, była kochanka Marka, nie da o sobie zapomnieć. Czy małżeństwo Zimińskich okaże się na tyle silne, by przetrwać ten kryzys?

Reklama

Nad rodziną Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur) Hofferów zbiorą się czarne chmury. Sylwia (Alicja Stasiewicz), biologiczna matka Uli (Anna Niedźwiecka), będzie chciała przejąć opiekę nad córką. Nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swój cel. Czy na pewno chodzi jej o dobro dziecka?

Duży test czeka także miłość Brzozowskich. Po operacji Michał (Michał Kudelski) cierpi na amnezję. Nie wiadomo, czy kiedykolwiek choroba ustąpi. Brzozowski, by normalnie żyć, wszystko notuje i nagrywa na dyktafon. Kiedy sprzęt się psuje, zostawia synka na stacji benzynowej! Po tym zdarzeniu Michał czuje się zagrożeniem dla rodziny i postanawia odejść.

Wiosenne odcinki "Na Wspólnej" to także powrót Darka Żbika. Tym razem jego czarowi nie oprze się... Kasia Berg (Julia Chatys)!

W nowym sezonie Iza (Anna Korcz) rozpocznie niebezpieczną grę z mafią.

Powrócą także koszmary z przeszłości Anastazji (Karolina Bacia).

Ze swoim dawnym życiem będzie musiała zmierzyć się także Elżbieta (Paulina Chapko) - tajemnicze SMS-y, telefony i pogróżki zmuszą ją oraz Igora (Jakub Wesołowski) do zdecydowanego działania.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje