Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10763
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Ciąża na niby?

Michał (Robert Kudelski) obieca Julii (Katarzyna Kołeczek), że specjalnie wcześniej urwie się z pracy, żeby towarzyszyć jej podczas wizyty u ginekologa.

Kobieta odpowie, że nie jest to konieczne. Stwierdzi, iż i tak jest jeszcze za wcześnie na USG.

Reklama

Lecz Brzozowski uprze się, że chce zobaczyć swoje dziecko. Zdrojewska nieoczekiwanie wpadnie w popłoch, ale nie da tego po sobie poznać. W tajemnicy przed Michałem zadzwoni do koleżanki z forum dla kobiet w ciąży i złoży jej nietypową propozycję.

Jakiś czas później osobiście spotka się z nią i kupi od niej płytę ze zdjęciami USG jej ciąży. Zaznaczy, że być może za jakiś czas ponownie zwróci się do niej o pomoc.

U ginekologa Julia poprosi Michała, żeby nie wchodził z nią do gabinetu lekarskiego. Powie, że jego obecność podczas badania byłaby dla niej zbyt krępująca.

Brzozowski, acz niechętnie, zgodzi się zaczekać na nią na korytarzu. Tymczasem Zdrojewska poprosi lekarza o przepisanie jakiegoś preparatu hormonalnego stymulującego owulację. Doda, że bardzo zależy jej na dziecku.

Lekarz zapewni pacjentkę, że wyniki jej badań są doskonałe i niebawem zajdzie w ciążę bez żadnych stymulatorów. Po powrocie do domu Brzozowski przytuli Julię i szczerze wyzna, że bardzo będzie kochał ich dziecko. Kobieta nie powstrzyma łez z przejęcia.

Wieczorem Michał obejrzy nagranie z USG. Autentycznie wzruszony wyzna, że liczy, że urodzi im się piękna córeczka...

a.im

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robert Kudelski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje