Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 8732
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Ciąża i zemsta

Istnieje przekonanie, że od miłości do nienawiści tylko jeden krok. A w przypadku Maksa i Zdybickiej ta odległość jest najwyraźniej jeszcze mniejsza... Ona, pierwsza femme fatale na Wspólnej, która już wielokrotnie siała zniszczenie w rodzinie Brzozowskich. On, ambitny, przedsiębiorczy i… mściwy! Początkowo połączyła ich namiętność, scaliła nienawiść, a rozdzieli – wspólne dziecko?


Reklama

Maks, w duecie ze Zdybicką, zagra pierwsze skrzypce jeśli chodzi o wątki w odcinkach z tego tygodnia. W relacji tych dwojga wrze już od dawna, ale to dopiero teraz możemy spodziewać się prawdziwego wybuchu! Ilona postanawia odejść od Maksa. Mówi mu wprost, że jest dla niej zbyt niedojrzały. Brzozowski nie da się jednak tak łatwo zbyć!

Jakiś czas później Maks podsłuchuje rozmowę Ilony z jej asystentem. Zdybicka mówi swojemu podwładnemu, że muszą przekupić urzędnika, żeby wystartować z nową inwestycją. To ostatnia deska ratunku dla jej firmy! Każe więc swojemu asystentowi działać i zapewnia go, ze Maks w ich interesach nie ma już nic do powiedzenia.

Brzozowski uważnie przysłuchuje się tej rozmowie i układa w głowie plan zniszczenia Ilony! Jeszcze tego samego dnia z premedytacją uwodzi Zdybicką, wyznaje jej miłość i spędza z nią upojną noc. Nad ranem, choć ma ochotę ją udusić, opanowuje się i ośmiela Ilonę do tego, żeby opowiedziała mu o swoich planach względem nowej inwestycji.

Szczerość Zdybickiej to właśnie to, czego Maks potrzebuje do złożenia doniesienia w Centralnym Biurze Antykorupcyjnym! Kiedy Ilona wychodzi z mieszkania - Maks chwyta za telefon i zgłasza do CBA możliwość popełnienia przestępstwa...

Tymczasem Zdybicka, siedząc na ławce przed kliniką, ogląda wydruki USG swojej ciąży! Wygląda na to, że czysta namiętność wymknęła się spod kontroli! Czy Maks, w swoim planie zniszczenia Ilony, przewidział też taki obrót spraw? Czy Zdybicka zdąży powiedzieć kochankowi o ciąży, zanim trafi za kratki? A może i tym razem zdoła wywinąć się prawu?

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Anna Samusionek | Adam Fidusiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje