Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 7998
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Brzozowski zerwie z Łucją dla kochanki?

Brzozowski (Michał Tomala) uwikła się w romans z dziennikarką Dominiką (Anna Maria Jarosik) i zadeklaruje, że dla niej zerwie z Łucją (Magdalena Łoś).

Ujawniamy, że w 2564. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek 16 października o godz. 20.15 w TVN) Daniel i Dominika spędzą razem noc. Rankiem do chłopaka zadzwoni Łucja. Będzie bardzo zawiedziona, gdy dowie się, że ukochany nie zdoła wyrwać się z pracy w najbliższy weekend. Poprosi, żeby postarał się przyjechać w następnym tygodniu. Wyzna, że nie może bez niego żyć. Brzozowski okłamie dziewczynę, że musi natychmiast wracać do pracy i nie może teraz rozmawiać.

Reklama

Tymczasem Dominika dostanie zadanie przeprowadzenia wywiadu z Marceliną Gwiazdą (Agata Załęcka), która gra obecnie główną rolę u znanego reżysera. Już na początku rozmowy dojdzie do zgrzytu. Gwiazda obrazi się, że dziennikarka nazwała ją naturszczykiem. Oznajmi, że skończyła kursy dramatyczne, więc nie jest amatorką. Wpadnie we wściekłość, gdy Dominika zapyta ją, czy mąż wspiera jej karierę.


Weźmie to za sugestię, jakoby tylko dzięki Przemysławowi (Zbigniew Suszyński) coś osiągnęła. Oznajmi, że nie będzie udzielała wywiadu komuś, kto zachowuje się jak internetowy hejter, po czym obrażona zakończy rozmowę.

Jeszcze tego samego dnia Przemysław zażąda, żeby Krzysztof (Łukasz Konopka) zwolnił dziennikarkę, która obraziła jego żonę.

Dominika spróbuje się wytłumaczyć, lecz Gwiazda nawet nie zechce jej wysłuchać. Na osobności dziewczyna zdradzi Smolnemu, że zrobiła, co mogła, żeby z bełkotu Marceliny wyłuskać coś interesującego. Poprosi, żeby przeczytał jej artykuł. Srodze się zawiedzie, gdy spostrzeże, że jej starania i tak na niewiele się zdadzą.

Daniel obieca Dominice, że wstawi się za nią u Krzysztofa. Dziewczyna oceni, że to tylko pogorszy sprawę. Doskonale bowiem wie, że Smolny nie pochwala ich romansu.

Brzozowski stwierdzi, że powinni w takim razie przestać romansować i stać się normalną parą. Dziewczyna odpowie, że wystarczy jej to, co ma i nie potrzebuje niczego zmieniać. Ucieszy się jednak, kiedy Daniel powie, że zamierza pojechać do Łucji i zerwać z nią...

Agencja W. Impact

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje