Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10429
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Basia romansuje z prześladowcą Kingi!

Basia i Smolny spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Bliski kontakt podczas wspólnej gry w squasha, sprawia im wielką przyjemność... Czy z tych "dwuznacznych podchodów" wyniknie coś poważnego?


Reklama

Basia (Grażyna Wolszczak) nie ma pojęcia, że szarmancki Krzysztof (Łukasz Konopka) kiedyś - z absolutną bezwzględnością - zatruwał życie jej przyjaciółce! Jak zareaguje Kinga (Ilona Wrońska) kiedy dowie się, że Basia romansuje z jej największym wrogiem?!

Basia wybiera się na trening squasha ze Smolnym. Początkowo nie idzie jej zbyt dobrze. Krzysztof wykorzystuje okazję i obejmuje ją instruując, jak należy trzymać rakietę... Bliski kontakt ewidentnie sprawia obojgu wielką przyjemność i... nie ukrywają tego!

Po treningu Smolny proponuje następne spotkanie. Basia z radością się zgadza i pozwala Krzysztofowi odwieźć się do firmy. Niebawem dostaje telefon od Smolnego. Okazuje się, że zostawiła w jego samochodzie torbę z ubraniami do treningu. Traf chce, że kiedy Smolny czeka na Basię, natyka się na wychodzącą z pracy Kingę ! Zaraz potem pojawia się Basia...

Kiedy Kinga zorientuje się, że szwagierkę zaczyna coś łączyć z jej prześladowcą? Czy Basia pakuje się w problemy?

Odpowiedzi na te pytania w najbliższych odcinkach serialu "Na Wspólnej". Zapraszamy do oglądania od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.05 na antenie TVN!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje