Na Wspólnej
Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12687
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Awantura i wyprowadzka

"Ciekawość to pierwszy stopień do piekła!" - usłyszy Daria z ust rozgniewanego Adama. Czy to początek końca ich związku?

Niestety, sprawdzą się przewidywania Sławka (Mariusz Słupiński), że związek jego córki Darii (Patrycja Topajew) i Adama (Marcin Rogacewicz) ma nikłe szanse na przetrwanie. 

- To się nie może udać... Ty - piękna, młoda i zdolna studentka. On - dużo starszy od ciebie facet po przejściach. I do tego na wózku inwalidzkim! - wykrzyczał swojej jedynaczce wzburzony Dziedzic. Daria jednak nie miała zamiaru słuchać ojca, grożąc mu zerwaniem kontaktów. 

Renata (Marta Jankowska) poradziła mu, by zaakceptował związek córki - w przeciwnym razie ją straci. Dopiero wtedy Dziedzic ustąpił.

Reklama

We wrześniu Daria, wbrew wyraźnemu zakazowi ukochanego sprzed kilku tygodni, zajrzy do pudła z jego osobistymi rzeczami. W środku znajdzie między innymi fotografię, na której Namysłowski obejmuje piękną nieznajomą. Głód wiedzy po raz kolejny okaże się silniejszy i Dziedzicówna zapyta psychologa, kim jest kobieta ze zdjęcia. 

To pytanie wyprowadzi go z równowagi. Zarzuci Dziedzicównie wścibstwo. Obrażona Daria zwierzy się ojcu, że Adam potraktował ją jak smarkulę i poprosi go o nocleg. Jaki będzie finał  tej historii?

Świat Seriali
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy