Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9984
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Anna Samusionek znalazła nową miłość?

Anna Samusionek, czyli Ilona Zdybicka z "Na Wspólnej", widywana jest ostatnio coraz częściej w towarzystwie młodszego od niej o 16 lat Wawrzyńca Praska. Podobno aktorka straciła głowę dla młodziutkiego pianisty...


Reklama


Choć Anna Samusionek ma za sobą dwa nieudane małżeństwa i kilka zakończonych rozstaniem związków, nigdy nie przestała wierzyć, że pozna i pokocha mężczyznę, u boku którego będzie naprawdę szczęśliwa. Jak donoszą plotkarskie pisma i portale, aktorka spotkała właśnie takiego mężczyznę i ma ponoć nadzieję, że tym razem uda się jej ułożyć sobie życie tak, jak od lat o tym marzy!

Wawrzyniec Prasek - bo o nim mowa - jest bardzo utalentowanym pianistą, muzykiem, który ma szansę stać się kiedyś wielką gwiazdą polskiego jazzu. Na razie ani Anna Samusionek, ani Wawrzyniec Prasek nie potwierdzili oficjalnie, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń, ale też nie zaprzeczyli, że są parą...

Serialowa Ilona Zdybicka z "Na Wspólnej" nie miała dotąd szczęścia w miłości. Jej pierwsze małżeństwo - z aktorem Pawłem Burczykiem, czyli redaktorem Opałko z sitcomu "Baron24" - zakończyło się cichym rozwodem, a drugie - z biznesmenem Krzysztofem Zuberem - wielką i trwającą do dziś awanturą o prawo opieki nad ich córką.

Anna Samusionek związana też była przez chwilę z hrabią Jerzym Czarkwianim, widywana również była w towarzystwie przystojnego bruneta, który - jak poinformowało jedno z pism zajmujących się życiem gwiazd - rzucił ją, gdy na jaw wyszło, że jej córka umieszczona została w rodzinie zastępczej, a wojna o Andżelikę z byłym mężem stała się tematem nr 1 dla plotkarskich portali.

- Zawiodłam się na facetach - powiedziała niedawno Anna Samusionek w wywiadzie, dodając, że trudno jej będzie kiedykolwiek jeszcze bezgranicznie zaufać jakiemuś mężczyźnie.

Wiele wskazuje na to, że aktorka postanowiła jednak dać mężczyznom kolejną szansę. Jak donosi "Twoje Imperium", z młodszym od niej o 16 lat Wawrzyńcem Praskiem spotyka się regularnie.

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Anna Samusionek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje