Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10136
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Anna Samusionek wciąż walczy o córkę

Sprawa córki Anny Samusionek i perypetie dziewczynki to jedna z najgłośniejszych i najbardziej wstrząsających afer w polskim show-biznesie, w którą kiedykolwiek byli zaangażowani celebryci i ich rodziny.
We wrześniu ma odbyć się kolejna rozprawa, podczas której Samusionek chce wywalczyć przynajmniej część praw do opieki nad dzieckiem. Jak wszyscy pamiętają, wcześniejsze starcia w sądzie nie zakończyły się pomyślnie dla aktorki. Najpierw jej córka została skierowana do domu dziecka. Następnie opiekę nad nią przejęła rodzina zastępcza. Finalnie, dziewczynka trafiło pod opiekę ojca - Krzysztofa Zubera i na razie mieszka z nim.  

Jak do­no­si ty­go­dnik "Rewia", Annie Sa­mu­sio­nek za­le­ży na od­zy­ska­niu do­brych kon­tak­tów z je­dy­nym dziec­kiem. Jest bar­dzo przy­gnę­bio­na tą sy­tu­acją i ma na­dzie­ję, że dzię­ki po­mo­cy swo­jej mamy, która nie­daw­no prze­pro­wa­dzi­ła się do War­sza­wy, przekona sąd, że mała będzie miała dobrą opiekę i właściwe warunki wśród bliskich.  

Znajomi aktorki twierdzą, że upływ czasu sprawił, iż Anna zrozumiała, jak bardzo brakuje jej Andżeliki i w jej życiu zagościł ogromny smutek i poczucie straty. Stara się wprawdzie z nią regularnie kontaktować, ale rzadko ma pewność, że ich rozmów nie kontroluje ojciec dziecka.

Reklama

"Smutno jej bez Andżeliki. Każdego dnia zagląda do jej pustego pokoju i płacze" - czytamy w "Rewii".

Wśród osób, które znają historię biednej dziewczynki, zdania są podzielone. Niewiele gwiazd polskiego show-biznesu potrafi uwierzyć w nagłą przemianę aktorki.

Dowiedz się więcej na temat: Anna Samusionek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje