Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10770
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Anna Samusionek chce mieć idealne ciało... na lato!

Anna Samusionek, czyli Ilona Zdybicka z „Na Wspólnej”, nie może się już doczekać lata. - Lato zbliża się milowymi krokami i to jest cudowna wiadomość – napisała na swoim blogu, dodając, zostało jej niewiele czasu, by na nadejście upałów przygotować swoje... ciało!

Trzy dni po tym, jak rozpocznie się kalendarzowe lato, Anna Samusionek skończy 45 lat. Aktorka nie boi się upływającego czasu, ale nie kryje, że robi bardzo wiele, by jak najdłużej zachować młodość i świetnie się czuć.

Reklama

Patrząc na nią, trudno oprzeć się wrażeniu, że znalazła przepis na eliksir młodości - zachwyca figurą nastolatki, ma piękną cerę i nie musi wstydzić się swego ciała!

- Aby kobieta kwitła urodą, potrzebna jej wewnętrzna radość, zadowolenie z tego, co robi, pewność siebie. Nie bez znaczenia są również sprawy całkiem prozaiczne: sen i właściwe odżywianie. To ostatnie ma ogromny wpływ nie tylko na sylwetkę, ale i cerę, stanowiącą ważny atrybut urody - twierdzi odtwórczyni roli Ilony Zdybickiej z "Na Wspólnej".

Lato jest ulubioną porą roku Anny Samusionek. Aktorka stara się zawsze bardzo starannie przygotować do upałów, by doskonale wyglądać w stroju kąpielowym i odkrytych, przewiewnych sukienkach.

- To już ostatni dzwonek, aby doprowadzić swoje ciało do nieosiągalnego ideału - napisała na swoim blogu i zdradziła, jakie zabiegi stosuje, by przygotować się do wakacji.

Anna Samusionek dobrze wie, co należy robić, by oszukać czas. Zanim została aktorką, bardzo poważnie myślała o medycynie. Przygotowywała się do studiów medycznych, interesowała różnymi metodami leczenia rozmaitych chorób i sposobami na dobre samopoczucie.

- Wiedza, którą wtedy samodzielnie zdobyłam, procentuje do dziś - twierdzi.

- Koniecznie trzeba pomagać swojemu organizmowi w utrzymaniu jak najlepszej formy. Każdy powinien dobrze poznać możliwości swojego ciała, bo tylko wtedy tęsknić będzie za ruchem, gimnastyką, sportem - mówi.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje