Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10749
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Anna Samusionek była kiedyś ikoną modowych wpadek!

Anna Samusionek, czyli Ilona Zdybicka z "Na Wspólnej" i niezapomniana Konstancja Rozwadowska z "Plebanii", przez lata uchodziła za... najgorzej ubraną polską gwiazdę. Większość stylizacji, w jakich aktorka pojawiała się na czerwonych dywanach, określano mianem "masakry modowej", a ją samą nazywano królową kiczu.

Anna Samusionek jest bez wątpienia jedną z najpiękniejszych i najzgrabniejszych polskich aktorek, ale - niestety - nie zawsze potrafiła odpowiednio wyeksponować swą urodę i nienaganną figurę.

Reklama

Kiedyś wręcz oszpecała się nietrafionymi stylizacjami... Gwiazda "Na Wspólnej" uwielbiała cekiny i pióra, eksperymentowała z fryzurą (często paradowała po czerwonych dywanach w perukach), łączyła zupełnie nie pasujące do siebie elementy garderoby.

Przez pewien czas jej znakiem rozpoznawczym był... biały stanik pod czarną prześwitującą bluzką oraz wysokie kozaczki do bardzo krótkich sukienek! Lista jej modowych wpadek jest naprawdę imponująca!

Doszło do tego, że specjalistki zajmujące się kiedyś omawianiem kreacji gwiazd na łamach magazynu "Party" - Joanna Horodyńska i Karolina Malinowska - okrzyknęły Annę Samusionek symbolem kiczu i złego gustu.

Tymczasem aktorka wcale nie uważała, że ubiera się źle...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje