Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10801
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Anna Maria Jarosik i Michał Tomala wzięli ślub!

Uroczystość miała miejsce w sobotę, 18 sierpnia, w podwarszawskiej Starek Miłosnej.

Młodzi do kościoła przyjechała stylowym Mustangiem, a pośród gości weselnych znaleźli się sławni przyjaciele pary: Elżbieta Jarosik, mama panny młodej, znana min z serialu "Niania", Grażyna Wolszczak, Marta Wierzbicka, Jacek Kopczyński, Andżelika Piechowiak, Tomasz Chudecki, Tomasz Sapryk czy Marietta Żukowska.

Reklama

Warto dodać, że pan młody, idąc za przykładem kolegi po fachu Redbada Komarnickiego-Klynstry, przyjął nazwisko swojej ukochanej i teraz nazywa się Michał Jarosik-Tomala.

Przypomnijmy, że Michał i Ania zdecydowali się na zaręczyny zaledwie po czterech miesiącach znajomości! Ich miłość wybuchła na planie serialu "Na Wspólnej", gdzie Jarosik zagrała dziewczynę, w której... zakochał się serialowy Daniel!

- Ania weszła do pokoju, w którym odbywał się casting do roli Dominiki, spojrzałem jej głęboko w oczy i aż mnie coś strzeliło. To było piorunujące uderzenie - wyznał Michał Tomala w programie "Na tapecie".

- Po castingu poszłam do mamy i powiedziałam jej, że chłopak, którego właśnie poznałam, to bardzo sympatyczny rudzielec z fajną energią - wspomina Anna i dodaje, że od razu poczuła do Michała ogromną sympatię: - Po prostu zaiskrzyło między nami od pierwszego wejrzenia.

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje