Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10770
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na Wspólnej": Anna Korcz znika z serialu?

Anna Korcz z serialem "Na Wspólnej" związana jest od pierwszego odcinka, czyli od 11 lat. Krążą plotki, że w najbliższym czasie aktorka będzie musiała pożegnać się z rolą Izabeli Brzozowskiej. Czy to możliwe, że po tak długim czasie producenci postanowili zawiesić wątek jej bohaterki?Reklama

Jak donosi "Fakt", Anna Korcz może zniknąć z serialu "Na Wspólnej". Podobno głównym powodem tej decyzji jest trudny charakter aktorki, który od dłuższego czasu daje się we znaki producentom. Prawdopodobnie również dlatego w ostatnich odcinkach perypetie żony Jerzego Dudka (Wojciech Wysocki) rzadko pojawiały się na ekranie. 

- Czas od niej od­po­cząć. Jej rola jest bar­dzo okro­jo­na, dla­te­go nawet nie ma jej w czo­łów­ce se­ria­lu. Jesz­cze zo­ba­czy­my, jak po­to­czą się losy tej pani u nas - czytamy na łamach  "Faktu" doniesienia rzekomego informatora z TVN.

Dziennika twierdzi, że o nie pierwszy raz, kiedy wybuchowy temperament aktorki daje o sobie znać. Ostatnio donosił także o kłótniach Korcz z właścicielem restauracji, a kilka miesięcy temu serialowa Izabela miała ponoć wynieść się od męża, który również nie potrafił poradzić sobie z zachowaniem żony.

Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie producentkę serialu z ramienia FremantleMedia, Grażynę Kozłowską:

- Zapewniam, że nie planujemy rozstać się z Anną Korcz, a grana przez nią charyzmatyczna Izabela jeszcze nieraz dostarczy widzom "Na Wspólnej" wielu emocji. Jak już mogliście się Państwo zorientować - z uwagi na liczną i wspaniałą obsadę "Na Wspólnej" oraz naszą chęć zainteresowania widzów nowymi historiami bohaterów - mieszamy wątki, a tym samym wysuwamy różnych aktorów na pierwszy plan. Tak było zawsze i tak jest teraz. Nie jest to jednak absolutnie powód do spekulacji, że ktoś zostaje usunięty z serialu" - powiedziała Kozłowska.

- Natomiast, jeśli chodzi o czołówkę serialu to stanowi ona układankę elementów ruchomych - aktualnych w kontekście fabuły. Kto wie, być może za jakiś czas znowu zaskoczymy Państwa nową czołówką z innymi bohaterami, którzy w danym momencie będą właśnie na wspomnianym pierwszym planie" - dodała producentka.

Fani Izabeli Brzozowskiej mogą więc spać spokojnie!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Korcz | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje