Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10802
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Anna Korcz dementuje plotki na temat kryzysu w jej związku

Informacja o tym, że w związku Anny Korcz, czyli Izabeli Brzozowskiej z "Na Wspólnej", i Pawła Pigonia nie dzieje się ostatnio najlepiej, lotem błyskawicy obiegła niedawno warszawskie salony. Jeden z brukowców napisał nawet, że aktorka wyprowadziła się z domu pozostawiając synka pod opieką partnera! - Nic takiego nie miało miejsca - komentuje te rewelacje Anna Korcz.Reklama

Anna Korcz nie należy do grona aktorek, które opowiadają w wywiadach o swoim życiu prywatnym. Pytana o nie, odpowiada krótko, że jest szczęśliwa... Po publikacjach prasowych na temat rzekomego porzucenia ukochanego i syna oraz wyprowadzeniu się z domu w Pomiechówku, Anna Korcz zdecydowała się jednak skomentować krzywdzące ją i jej najbliższych plotki.

- Szanowni Państwo! Postanowiłam pierwszy i ostatni raz napisać do Państwa! Słowa moje kieruję do tych wszystkich, którzy byli uprzejmi komentować moje życie prywatne w związku z paszkwilem, który ukazał się w pewnym brukowcu. Jeśli chodzi o moje rozstanie z Pawłem, to pragnę Państwa zapewnić, że nic takiego nie miało miejsca! - napisała na swej tablicy na Facebooku.

Anna Korcz nie kryje, że bardziej od plotek, iż odeszła od ukochanego, zabolały ją insynuacje, jakoby porzuciła synka Jasia, który jest jej oczkiem w głowie.

- Jestem wypełniona do granic miłością do Pawła i wszystkich moich dzieci! To oni powodują, że jestem szczęśliwa. Informacja o tym, że porzuciłam Jasinka, zabolała mnie do szpiku!  Dzieci są najważniejsze w naszym życiu! Jeśli się je powołało na ten świat, trzeba być za nie odpowiedzialnym! Jasio jest moim Serduszkiem i kocham go miłością nieskończoną i bezwarunkową- stwierdziła w swym oświadczeniu.

 

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Anna Korcz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje