Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 8719
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Anna Guzik w drugiej ciąży!

Anna Guzik, czyli Żaneta Szulc z "Na Wspólnej", do tej pory nie komentowała doniesień na temat tego, że spodziewa się potomstwa. Jednak te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości!

Guzik na swoim profilu na Facebooku zamieściła fotografie z II. Biegu Bohaterów, który odbył się w Katowicach. Charytatywna impreza sportowa miała na celu zebranie środków dla Hospicjum Cordis.

Reklama

Podczas imprezy Anna kibicowała swojemu mężowi - Wojciechowi Tylce oraz Piotrowi Kupisze, liderowi zespołu Feel. Widzimy, że brzuszek aktorki jest już wyraźnie zaokrąglony.

"Dolina Trzech Stawów w Katowicach właśnie zamieniła się w plan filmowy Marvela! Bohaterowie ruszyli!!! Przed nimi 5 lub 10km trasy. Pogoda się poprawiła chyba na życzenie :) A wszystko dla Hospicjum Cordis w Katowicach. Jeśli jesteście w pobliżu przybywajcie! Piotrek Kupicha biegnie dzielnie a ja kibicuję! ;)" - napisała Guzik na fan page'u.

Przypomnijmy, że serialowa Żaneta jest już mamą bliźniąt - Basi i Niny. Na razie nie jest znany termin przyjścia na świat kolejnego maleństwa. Nie wiadomo też, czy ciąża aktorki zostanie wpisana do scenariusza "Na Wspólnej".

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!Reklama

Reklama

Reklama