Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10699
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Anna Cieślak szykuje się do ślubu z Przemysławem Wyszyńskim!

Anna Cieślak, czyli Joanna Budzyńska-Berg z "Na Wspólnej", najprawdopodobniej jeszcze w tym roku stanie na ślubnym kobiercu! Aktorka zaręczyła się niedawno ze swym chłopakiem...Reklama

Z tego, że Anna Cieślak przyjęła oświadczyny Przemysława Wyszyńskiego, czyli Indiany z "Na Wspólnej", najbardziej ucieszył się podobno ojciec aktorki. Jeden z tygodników informuje, że Przemek zrobił na tacie Anny tak dobre wrażenie, więc bez wahania pobłogosławił nowy związek córki i nie może się już doczekać dnia, gdy poprowadzi ją do ołtarza!

Anna Cieślak i Przemysław Wyszyński znają się zaledwie od półtora roku (po raz pierwszy spotkali się wiosną 2014 roku podczas prób do "Króla Leara" w stołecznym Teatrze Polskim). Na początku byli jedynie przyjaciółmi, ale z biegiem czasu zrozumieli, że są po prostu stworzeni dla siebie i powinni razem iść przez życie.

Przemek, jak podaje "Życie na Gorąco", kilka tygodni temu oficjalnie poprosił Annę o rękę. Podobno przyszli małżonkowie wyznaczyli już datę ślubu, ale chcą utrzymać ją w tajemnicy przed mediami, by nikt nie zakłócił najważniejszej w ich wspólnym życiu uroczystości.

Anna i Przemysław długo nie przyznawali się, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń. Na początku maja tego roku po raz pierwszy pokazali się razem publicznie - podczas imprezy plenerowej Vip Cross 2015, na której nie odstępowali się nawet na krok. Pytani wtedy o łączące ich relacje, zaprzeczali, że są parą.

Swoją miłość przestali ukrywać przed światem dopiero półtora miesiąca później. Gdy pod koniec czerwca zjawili się w Sopocie i wkroczyli, trzymając się za ręce, na salę, w której odbywała się gala finałowa Festiwalu Dwa Teatry, nikt nie miał już wątpliwości, że są razem.

Anna Cieślak ma przed sobą bardzo pracowitą jesień. Przyjęła zaproszenie do udziału w 4. edycji polsatowskiego "Tańca z gwiazdami" i lada moment rozpocznie mordercze treningi w ramionach jednego z tancerzy (jego nazwisko poznamy dopiero podczas oficjalnej prezentacji uczestników show pod koniec sierpnia). Przemysław Wyszyński z pewnością będzie kibicował ukochanej i odliczał dni, dzielące go od zostania mężem ślicznej aktorki. Niewykluczone, że Ania i Przemek staną na ślubnym kobiercu jeszcze w tym roku!

 

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje