Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 8743
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​"Na Wspólnej": Albo mąż, albo rajd z Bretnerem!

Żaneta (Anna Guzik-Tylka) stanie przed koniecznością wyboru: albo mąż Wojtek (Wojciech Błach), albo rajd z Bretnerem (Karol Wróblewski). Poznaj szczegóły!Reklama

Zdradzamy, że w 1994. odcinku “Na Wspólnej" (emisja we wtorek 30 grudnia w TVN) Miro (Marcin Przybylski) będzie życzył Wojtkowi powodzenia przed pojedynkiem z Bretnerem. Ostrzeże go, żeby nie lekceważył tego przeciwnika.

- Bretner co prawda mniej ostatnio jeździ, ale to wciąż świetny kierowca - przypomni Miro. 

Tymczasem Żaneta przypadkiem dowie się od sekretarki Bretnera, że jej partner jest na treningu. Nie ukryje swojego zdumienia. Natychmiast uda się na miejsce spotkania obu mężczyzn. Zjawi się tuż po rozpoczęciu wyścigu. Fazi oznajmi jej, że faceci postanowili pościgać się ze sobą wyłącznie dla przyjemności.

Wojtek zatrzyma się na trasie i zaczeka na przeciwnika. Darek zacznie podejrzewać, że Szulc stchórzył i nie chce się dalej ścigać. Szulc jasno da mu do zrozumienia, że wcale nie myśli oddawać mu zwycięstwa walkowerem. Zasugeruje, że gdyby on miał taką maszynę jak Bretner, z pewnością wygrałby wyścig.

Pierwsze na metę zajedzie auto Bretnera, ale wysiada z niego... Szulc. Chwilę potem zjawi się Bretner w samochodzie Wojtka. Żaneta zażąda wyjaśnień. W odpowiedzi Wojtek pocałuje żonę i doda, że wszystko wytłumaczy jej w domu.

Szulcowa zrobi mężowi ostre wymówki, że jest o nią zazdrosny, choć nie dała mu do tego ani jednego powodu. Wojtek uświadomi żonie, że to Bretner ma na nią ochotę i dlatego musiał mu utrzeć nosa. Widać jednak będzie, że nie do końca ufa żonie. Od słowa do słowa między małżonkami dojdzie do poważnego spięcia. Wojtek nie wyrazi tego wprost, ale Żaneta wyraźnie poczuje, że będzie musiała wybrać: albo mąż, albo rajd z Bretnerem.

Jakiego wyboru dokona Żaneta Szulc?

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama