Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 12123
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Aktor-antyszczepionkowiec wyrzucony z planu serialu TVN! Mamy komentarz stacji

Choć Piotr Nowak, czyli Marcin Bialski z "Na Wspólnej", ma w swoim dorobku mnóstwo ról filmowych, serialowych i teatralnych, nigdy nie należał do tzw. aktorskiej pierwszej ligi. Teraz może wręcz... wypaść z zawodu i zniknąć z show-biznesu. Właśnie wyrzucono go z planu serialu "Na Wspólnej"! Powód? Odmówił poddania się testowi na koronawirusa! Stacja TVN potwierdziła w przesłanym nam oświadczeniu, że aktor nie został dopuszczony do pracy, bo nie zgodził się na badanie!

Piotr Nowak nie kryje, że jest antyszczepionkowcem. Niedawno zamieścił w mediach społecznościowych wymowny post, z którego wynika, że nie wierzy w koronawirusa, a pandemię uważa za spisek firm farmaceutycznych. Aktor próbował udowodnić, że liczba zgonów z powodu COVID-19 to zaledwie niewielka część wszystkich zgonów, do jakich codziennie dochodzi w Polsce.

Antyszczepionkowe wywody

"Oficjalnie każdego dnia umiera w Polsce około 1300 osób. Naszych braci i sióstr. Obostrzenia, maski, dystans, szczepiony... nie zmniejszają tej liczby od prawie dwóch lat. Wręcz przeciwnie" - stwierdził.

Reklama

Słowa Piotra Nowaka skomentowała m.in. Ilona Łepkowska.

"Niestety, antyszczepionkowcy mają zaimpregnowane mózgi na wiedzę, szkoda tylko, że jest wśród nich tylu wyborców PiS, bo już dawno mielibyśmy sprawdzanie certyfikatów szczepionkowych we wszystkich miejscach publicznych i obowiązek zaszczepienia dla niektórych sektorów" - napisała scenarzystka.

W środę aktor opublikował na swej tablicy na Facebooku kolejny post antyszczepionkowy - wywód kanadyjskiej profesor etyki z Uniwersytetu Zachodniego Ontario, którą władze uczelni chcą zmusić do zaszczepienia się pod groźbą zwolnienia...

"Czy kogoś oprócz tej Kanadyjki i mnie spotkała taka sytuacja?" - zapytał fanów.

Piotr Nowak odmówił wykonania testu

Jak udało się nam dowiedzieć, Piotr Nowak został wyrzucony z planu serialu TVN "Na Wspólnej", bo gdy przed wejściem do studia, w którym kręcone są zdjęcia, poproszono go o poddanie się testowi na koronawirusa, kategorycznie odmówił! 

"Nikt nie ma prawa zmusić Was do żadnego zabiegu medycznego" - przytoczył kiedyś na Facebooku słowa jednego z liderów Ruchu Narodowego, którymi, jak wynika z jego zachowania, kieruje się w życiu i w pracy.

Mamy komentarz TVN!

Redakcja "swiatseriali.interia.pl" zwróciła się do stacji realizującej serial "Na Wspólnej" z prośbą o komentarz w sprawie Piotra Nowaka. Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery potwierdziło, że aktor nie został wpuszczony na plan z powodu odmowy przebadania się.

"Od początku trwania pandemii w produkcjach TVN Grupa Discovery, w tym "Na Wspólnej", wszystkich zatrudnionych obowiązują zasady higieniczno-sanitarne mające na celu chronić przed COVID-19. Naszym priorytetem jest zapewnienie wszystkim pracownikom komfortowych warunków pracy i ograniczenie zakażenia. Jednocześnie dążymy do tego, aby widzowie nieprzerwanie mogli oglądać ulubione programy i seriale. Dlatego na planie zdjęciowym jest obowiązek wykonywania testów, o czym każdy zostaje poinformowany z wyprzedzeniem i wyraża na to zgodę. Obecnie, ze względu na duży wzrost zachorowań, badania odbywają się regularnie i obowiązują wszystkich, bez wyjątku. Piotr Nowak odmówił wykonania testu. W tej sytuacji, żeby nie narażać innych na ryzyko ewentualnego zakażenia, produkcja "Na Wspólnej" nie mogła pozwolić na wejście aktora na plan. Ciągłość pracy została utrzymana i ma wpływu na emisję odcinków" - czytamy w oświadczeniu przesłanym nam przez Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery.

Wszystko wskazuje na to, że Piotr Nowak na dobre pożegna się z rolą w serialu TVN.

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL