Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10700
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Na Wspólnej": Afera narkotykowa wychodzi na jaw!

"Ciasteczkowy" interes Romana kwitnie! Wypieki Sergiusza wyprzedają się w mgnieniu oka i to całymi workami! Maria jest zachwycona i prosi Romana o większe dostawy ciastek z "przyprawą". Oszołomiony Hoffer przekazuje dobre wieści Sergiuszowi. A ten już nie wytrzymuje i uświadamia Romana, że tą tajemniczą "przyprawą" jest marihuana! Hoffer staje jak wryty. Po chwili uświadamia sobie, że w domu ma całe worki marihuany, a na jego ziemi jest jej plantacja! Co on ma teraz zrobić? Przecież nie pójdzie z tym na policję!

Roman (Waldemar Obłoza) zjawia się w Krówkach. W szklarni spotyka Sergiusza (Bartłomiej Magdziarz) zajętego zbiorem "przyprawy". Zadowolony mówi mu, że wczoraj ktoś wykupił z baru całą partię ciasteczek i muszą jak najszybciej uzupełnić asortyment!

Reakcja Rudnickiego jest zaskakująca - oznajmia, że wycofuje się z interesu! Hoffer żąda wyjaśnień! Podejrzewa, że wspólnik "zdradził" go z konkurencją. Rozjuszony wyzywa go od idiotów! Sergiusz traci cierpliwość i uświadamia mu, że "przyprawa", którą tak wychwala, to po prostu marihuana!

Reklama

Hoffer staje jak wryty - na jego ziemi jest uprawa narkotyków! Sam się nimi odurzał i jeszcze częstował narzeczoną i znajomych!

Nagle do Romana dociera, że musi jak najszybciej wycofać ciastka ze sprzedaży w barze Ziębów, inaczej może dojść do tragedii...Natychmiast jedzie na Wspólną.

Rozgorączkowany okłamuje Marię (Bożena Dykiel), że ktoś doniósł na nich do sanepidu i muszą przestać sprzedawać ciastka! Ziębowa proponuje, że sama zajmie się produkcją - ma przecież wszystkie zezwolenia. Jest zaskoczona gwałtownym sprzeciwem Romana...

Hoffer zaczyna już poważnie panikować! W domu opowiada o wszystkim Honoracie (Aleksandra Konieczna) i nie może sobie wybaczyć, że dał się tak oszukać. W końcu wpada na pomysł - jak pozbyć się worków z narkotykami! Namawia Honoratę na wyprawę do lasu, w którym chce zakopać uzbierane "zioła"...

Do pewnego momentu wszystko idzie zgodnie z planem Romana. Nagle jednak zauważa ich leśniczy... Jest przekonany, że przyjechali wyrzucić śmieci, dlatego chce zrobić rewizję ich worków! Roman blednie... Jest przekonany, że to koniec, już widzi się za kratami!

Czy jego obawy się sprawdzą? Czy Honorata i Roman zostaną przyłapani na gorącym uczynku? Zapraszamy do oglądania "Na Wspólnej" w czwartek o godzinie 20.05 na antenie TVN!

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje