Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9897
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Na przekór wszystkim

Wkrótce Marta postanowi zamieszkać z ukochanym Pawłem. Na wieść o tym jej brat wścieknie się...


Reklama

Kamil (Kazimierz Mazur) od początku był przeciwny spotkaniom Marty (Joanna Jabłczyńska) z Pawłem (Rafał Cieszyński). Wie, że Woliński żyje dzięki przeszczepowi serca od Janusza (Radosław Pazura). Hoffera obowiązuje tajemnica lekarska, a niczego nieświadoma dziewczyna brnęła w znajomość w Pawłem.

O tym, że Marta wyprowadza się na ranczo Pawła, Kamil dowie się od swojego ojca Romana (Waldemar Obłoza), który przyjdzie zaprosić jego i Zuzę (Małgorzata Socha) na uroczysty obiad na cześć przeprowadzki córki.

- Miałem obiekcje co do tego pomysłu, ale pogodziłem się z nim - wyjaśni Roman. - Marta podjęła bardzo ważną życiową decyzję i chciałbym to jakoś uczcić.

Zdenerwowany Kamil nie będzie chciał wziąć udziału w rodzinnym obiedzie. Nie może pogodzić się z tym, że siostra związała się z Pawłem.

- Niepotrzebnie tragizujesz, zamiast cieszyć się jej szczęściem - oceni Zuza. - A Marta nigdy nie dowie się, czyje serce nosi Paweł, w związku z czym nie będzie żadnych problemów.

W czasie wizyty u Hofferów Woliński poprosi Kamila o rozmowę w cztery oczy. - Skąd się bierze twoja niechęć do mnie? - zapyta. - Ależ ja nic do ciebie nie mam... - odpowie bez przekonania zmieszany Kamil.


a.im.  

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje