Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 8693
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Miłosny trójkąt

Fani talentu Jacka Poniedziałka zobaczą go niebawem w serialu "Na Wspólnej". Aktor wcieli się w rolę przystojnego biznesmena, który stanie się nowym pracodawcą Mai (Agnieszka Żulewska).

"Nowicki to zamożny właściciel winiarni. Jest samotny, ale nie cierpi z tego powodu. Wręcz przeciwnie jest zadowolony ze swojego życia. Kupił XIX-wieczną fabrykę i zamierza rozwinąć w niej swój biznes" - opowiada o swym bohaterze Jacek Poniedziałek.

Reklama

"W dość nietypowych okolicznościach poznaje Maję. Dziewczyna od razu wpada mu w oko. Po obejrzeniu jej projektów, bez wahania decyduje się ją zatrudnić" - dodaje.

Tymczasem Igor (Jakub Wesołowski) nieoczekiwanie wraca z pracy na platformie wiertniczej. Nie może skontaktować się z Mają. Z pomocą przychodzi mu Iga Konarska (Małgorzata Pieczyńska) i podaje aktualny adres swojej siostrzenicy. Igor postanawia zrobić dziewczynie niespodziankę, ale to, w jakiej sytuacji widzi ją z Nowickim (Jacek Poniedziałek) okazuje się być niespodzianką dla niego...

"Nie wiem, czy powinienem traktować Nowickiego jako mojego konkurenta i czuć się zagrożony. Jest on pracodawcą Mai, a w związku z tym spędza z nią sporo czasu. Mam nadzieję, że między Igorem i Mają wszystko będzie dobrze" - mówi odtwórca roli Igora - Kuba Wesołowski.

Dodaje także, że nie jest pewien, czy Igor na dłużej zabawi na Wspólnej. "Póki co mój bohater nie wybiera się w kolejną podróż, ale myślę, że to kwestia czasu. Igor to niespokojny duch i nigdy nie wiadomo, co mu strzeli do głowy. Jeśli pojawi się możliwość przeżycia nowej przygody, to pewnie z niej skorzysta" - mówi aktor.

Czy Igor słusznie nie widzi w Nowickim rywala? "Nowicki jest zauroczony Mają. Zaczyna tęsknić za nią i jest zazdrosny o jej chłopaka Igora. Ale to szlachetny człowiek. Nie będzie wykorzystywał swojej władzy, aby ją zdobyć. Kiedy widzi, że dziewczyna nie jest nim zainteresowana, potrafi się wycofać" - opowiada Jacek Poniedziałek. Pytanie tylko, czy Maja rzeczywiście nie będzie nim zainteresowana...

A Jacka Poniedziałka po raz pierwszy zobaczymy na ekranie już 27 stycznia, w 1076 odcinku.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje