Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 8839
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Michał w sieci kłamstw

Michał przegrywa w kasynie pieniądze swoje i brata. Sytuacja finansowa Brzozowskich staje się naprawdę dramatyczna. Ostatnią deską ratunku dla Brzozowskiego jest Borys, który właśnie przyjechał do Polski. Czy Orłow pożyczy przyjacielowi dużą sumę pieniędzy?

Michał (Robert Kudelski), po nocy spędzonej w kasynie, budzi się w fatalnej formie. Kinga (Ilona Wrońska) jest przekonana, że mąż za bardzo poszalał z Borysem (Oleg Sawkin) i robi mu z tego powodu wyrzuty.

Reklama

Nadal nie domyśla się, jaki jest prawdziwy powód tajemniczego zachowania Michała. Ten z kolei brnie dalej w swoje kłamstwa i opowiada żonie, że udało mu się załatwić korzystny kredyt na zakup ich wymarzonego domu.

Kiedy Kinga wychodzi, Michał dzwoni do Borysa - który właśnie przyjechał do Polski - i umawia się z nim na spotkanie. Prosi przyjaciela o potwierdzenie swojej wersji wydarzeń na wypadek gdyby Kinga pytała o wczorajszy wieczór. Błaga go również o pożyczkę. Potrzebuje 50 tysięcy złotych.

Borys, słysząc o takiej kwocie, nie kryje swojego zaskoczenia. Michał jednak umiejętnie sprzedaje mu historię, że potrzebuje tych pieniędzy, żeby uwiarygodnić się w banku, w którym chce wziąć kredyt na wymarzony dom dla Kingi. Zapewnia również, że spłaci dług już następnego dnia. Borys zgadza się w końcu pomóc Michałowi...

Brzozowski po otrzymaniu gotówki znowu idzie do kasyna. Czy te pieniądze również przegra? Czy Orłow odzyska pożyczoną kwotę?

Czy powrót Orłowa na Wspólną zostanie zauważony przez Ewę (Ewa Gawryluk)?

Dowiemy się tego 9 czerwca, o godzinie 20:05.

Dowiedz się więcej na temat: Robert Kudelski | Oleg Sawkin | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje