Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10700
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Matka Weroniki - bezdomną?!

Weronika przypadkiem odkrywa wielką tajemnicę swojej matki i siostry! Bożena zaciągnęła na prośbę Ady ogromny kredyt pod zastaw domu. I od dłuższego czasu ma jednak z czego go spłacać... Dług z odsetkami wynosi już 100 tys. złotych! Komornik chce zająć dom! Sytuacja wygląda dramatycznie...


Reklama

Weronika (Renata Dancewicz) odwiedza matkę w Makarach. W jej domu zastaje komornika (Robert Żabiński)! Załamana Bożena (Bogusława Pawelec) tłumaczy córce, że wzięła kiedyś pożyczkę dla Ady (Monika Obara). Od roku nie stać jej na spłacanie rat. Oklejający domowe sprzęty komornik zamierza natychmiast zająć niektóre rzeczy - w tym rodzinne pamiątki! Bożena jest w szoku...

Weronika stanowczo bierze sprawy w swoje ręce - oznajmia, że jest prawnikiem i zamierza odwołać się od decyzji sądu. Wyprasza komornika z domu! Wychodząc, mężczyzna napomina Wielgoszową, żeby uregulowała dług - inaczej straci wszystko, włącznie z domem i gospodarstwem!

Bożena wyjaśnia córce, że musiała pomóc Adzie i jej mężowi, kiedy Ci byli bezrobotni... Weronika bierze od mamy dokumenty kredytowe i sądowe - liczy, że uda jej się zapobiec zajęciu majątku matki.

Adam (Zbigniew Stryj) uważa, że Weronika powinna jak najszybciej zadzwonić do Niemiec, do Ady. W końcu to przez nią ich mama znalazła się w tak dramatycznej sytuacji! Jednak - kiedy Ada dowiaduje się, że mama z jej powodu jest w tarapatach - szybko kończy rozmowę... Wygląda na to, że nie zamierza w ogóle pomóc matce!

Czy Wielgoszowa wyląduje na bruku? Czy Weronika znajdzie jakieś wyjście z tej beznadziejnej sytuacji? Odpowiedzi na te pytania już w najbliższych odcinkach "Na Wspólnej".

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | seriale | Renata Dancewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama