Reklama

Marta Wierzbicka podkreśliła swoje atuty! "Co za figura"

Marta Wierzbicka, czyli Ola Zimińska z "Na Wspólnej", znów zachwyca. Aktorka dodała nowe zdjęcie na Instagrama i skradła serca widzów... wyjątkową stylizacją. Fani gwiazdy natychmiast zasypali ją komplementami.

Marta Wierzbicka zniewala w sukni w grochy

Instagramowy profil Marty Wierzbickiej obserwuje już niemal 300 tysięcy internautów. W jej wirtualnej galerii znajdziemy relacje z realizacji kolejnych projektów zawodowych. Nie brakuje też ujęć z wyjazdów czy codzienności. Ostatnio trafił tam kadr, który wywołał niemałe poruszenie wśród fanów i zachwycił ich. Aktorka przyznała też, że sama lubi to zdjęcie.

30-latka zaprezentowała się przed obiektywem w długiej sukni w grochy, która doskonale podkreśla jej smukłą figurę. Czy trzeba było długo czekać na komentarze internautów? Oczywiście, że nie!

Reklama

"Marcia jak pięknie wyglądasz",

"Piękna sukienka i super na Pani leży.",

"To zdjęcie jest przepiękne, ale muszę wiedzieć skąd sukienka, bo jest fenomenalna" - zachwycają się internauci.

Marta Wierzbicka - Instagram

Marta Wierzbicka cieszy się niemałą popularnością od wielu lat. Ogromną rozpoznawalność zyskała dzięki z roli Oli Zimińskiej w "Na Wspólnej". Widzowie z pewnością pamiętają ją również z innych produkcji czy programów rozrywkowych, jak np.: "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" czy "Azja Express". Telewizja to niejedyne miejsce, gdzie możemy podziwiać jej talenty. 30-latka współpracuje też z warszawskimi teatrami. Poza tym stara się być w stałym kontakcie z wielbicielami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Autor: Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Marta Wierzbicka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje