Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10695
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Mariusz Zaniewski: Z czarnego charakteru w amanta

Mariusz Zaniewski do tej pory specjalizował się w rolach drani. Choć nie zawsze był mordercą czy złodziejem, jego serialowe postaci zazwyczaj miały mniejsze lub większe grzeszki na sumieniu. Kłamały, szantażowały, zdradzały, porzucały... Teraz możemy zobaczyc jego nowe oblicze. W "Na Wspólnej" i "M jak miłość" wciela się bowiem w amantów!


Miron w "Klanie"

Reklama

Jako gangster Miron Lipski w "Klanie" wywrócił do góry nogami życie Agnieszki Lubicz. W końcu przeszedł metamorfozę, stał się kochającym ojcem, a niektórzy wieszczyli nawet jego rychły ślub z Lubiczówną. Niestety, sielankę przerwała śmierć Mirona w wypadku samochodowym.

Aleks w "BrzydUli"

Aleks Febo, postać, w którą wcielił się Mariusz Zaniewski w serialu "BrzudUla", to człowiek zarozumiały i cyniczny. Jest typem zamkniętego w sobie samotnika. Do wszystkich odnosi się z pogardą. Nigdy nie nawiązuje bliższych przyjaźni. Nie akceptuje związku swojej siostry z Markiem Dobrzańskim. - Mój bohater ma w serialu taką funkcję, że musi rozpętywać awantury - mówił o swojej postaci - Aleksie Febo - z "BrzydUli". Aktor twierdził, że bardzo przyjemnie było grać znienawidzony przez wszystkich "czarny charakter".

Sebastian w "Usta Usta"

Amant łamiący serce, to połączenie dwóch ulubionych charakterów granych przez Zaniewskiego. W serialu "Usta usta" wcielił się w postać niejakiego Sebastiana, wziętego architekta, który nieoczekiwanie otrzymał propozycję awansu, wiążącą się z koniecznością wyjazdu do Dubaju. Ofertę szefów przyjął i jednocześnie porzucił swoją dziewczynę - Julię (Magdalena Różczka). Tyle tylko, że szybko pożałował swojego czynu. Wrócił skruszony z bukietem czerwonych róż w dłoni. Niestety, w tym czasie Julia znalazła już sobie innego...

Robert w "Rezydencji"

W serialu "Rezydencja" jako przystojny malarz Robert szantażował i napastował Urszulę (Grażyna Szapołowska).

Patryk w "Ojcu Mateuszu"

Kolejny dowód na to, że aktor często obsadzany jest w rolach przystojnych, ale niebezpiecznych. W "Ojcu Mateuszu" wcielił się w choreografa Patryka Zanieckiego, podejrzanego o morderstwo młodej tancerki.

Marek w "Na dobre i na złe"

Nawet w epizodach potrafi nieźle namieszać. W "Na dobre i na złe" jako Marek zdradzał swoją dziewczynę Annę (Kasia Cichopek) z... mężczyzną!

Piotr w "Przyjaciółkach"


Złamać serce, a potem próbować odzyskać ukochaną? Skądś już znamy ten scenariusz! W "Przyjaciółkach" aktor wciela się w rolę Piotra Matysiaka, ojca Oli (Dominika Janik) i adoratora Ingi (Małgorzata Socha). W 3. sezonie jego bohater przebywa w Szwajcarii, gdzie wyjechał po to, by jego córka mogła pobyć z matką (Anna Gzyra). Tym samym złamał serce Indze, która angażując się w ten związek poświęciła relację z Rafałem (Michał Rolnicki). - Inga poczuła się jak cukierek, po który Piotr sięga wtedy, gdy ma na niego ochotę - powiedziała o swojej bohaterce Małgorzata Socha. 

Adrian w "Komisarzu Aleksie"


Jego bohatera - Adriana - poznajemy w momencie, gdy po pełnej namiętności i erotycznych uniesień nocy spędzonej w hotelu z ukochaną mówi jej, że to koniec i odchodzi na zawsze. Adrian jest oszustem i wykorzystuje kobiety, by je okraść, obiecując im przy tym małżeństwo i dozgonną miłość.

Krzysztof w "M jak miłość"

W 1046. odcinku "M jak Miłość" pojawił się nowy bohater: Krzysztof, kolega Ewy z Irlandii. Christopher Kamiński - Irlandczyk polskiego pochodzenia - przyjechał do Lipnicy na zaproszenie Ewy. Dziewczyna próbowała pokazać koledze, jak piękny jest kraj jego przodków... Ale Krzysztofa zainteresowała głównie uroda samej Ewy. Młody naukowiec od początku adorował koleżankę. A Marek szybko zrobił się zazdrosny! Jak zakończy się rywalizacja obu mężczyzn? 

Mariusz w "Na Wspólnej"

Zaniewski dołączył też do obsady "Na Wspólnej", gdzie jako Mariusz Czerski zostanie wspólnikiem Agnieszki Olszewskiej (Katarzyna Walter). Młody i przystojny prawnik kiedyś był jej stażystą. Olszewska odrzuciła wtedy jego zaloty. Podtekst damsko-męski nie zniknie... Niebawem powstanie Kancelaria Olszewska&Czerski.

Wkrótce Agnieszka (Katarzyna Walter) wyciągnie pomocną dłoń do Oli, której rodzice znaleźli się w trudnej sytuacji finansowej i zaproponuje jej pracę w swojej kancelarii w charakterze asystentki. Tym sposobem Zimińska pozna wspólnika Olszewskiej - Mariusza Czerskiego. Jak łatwo się domyślić, Olka od razu wpadnie w oko nowemu szefowi, który w 1899. odcinku "Na Wspólnej" (emisja w środę 9 kwietnia) zaproponuje jej, żeby przeszli na "ty", a później zaproponuje młodej Zimińskiej, że podwiezie ją do domu. Tak zacznie się ich bliska znajomość... Niestety, Mariusz "zapomni" powiedzieć Olce, że ma żonę i dziecko, a ona zakocha się w nim bez pamięci...swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Mariusz Zaniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje