Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 9285
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Mam talent" w “Na Wspólnej"!

Show “Mam talent" odbije się szerokim echem w serialu “na Wspólnej". A to za sprawą Michała (Robert Kudelski), który po udanym występie na rodzinnym weselu zamarzy o karierze piosenkarza i zdecyduje się na udział w popularnym programie. Poznaj szczegóły!


Reklama


Michał zgłosi się do “Mam talent" wbrew Kindze (Ilona Wrońska), której ten pomysł w ogóle nie przypadnie do gustu. Ba, wyda jej się absurdalny! Marzenie o śpiewaniu odbierze jako dziecięcą fanaberię ze strony Michała i dowód na jego frustrację na punkcie samorealizacji. Z tego powodu dojdzie między nimi do poważnego konfliktu, a ich związek po raz kolejny zawiśnie na włosku.

Na udział w "Mam talent" Brzozowskiego namówi jego menedżer Marcin Bialski (Piotr Nowak). Wcześniej Michał zapisze się na profesjonalne (i zarazem intensywne) lekcje śpiewu u ekscentrycznej nauczycielki emisji głosu Nadieżdy. Gdy przez przypadek Kinga odkryje jego niebagatelne wydatki z tym związane, wpadnie w furię. Wścieknie się także na wiadomość, że Brzozowski planuje przyjechać na plan kręconej przez nią społecznej reklamówki z udziałem Marcina Prokopa, sławnego jurora "Mam talent". Mimo jej stanowczego sprzeciwu, Michał wprowadzi w życie swój zamiar i będzie nagabywał gwiazdora o praktyczne porady w kwestii występu w programie.

W domu Kinga zarzuci Brzozowskiemu, że w ogóle nie liczy się z jej zdaniem.

- A ty zabraniasz mi realizować moją największą pasję w życiu! - zarzuci jej w odpowiedzi Michał. - Stajesz na drodze do mego szczęścia!

Trzy razy "TAK"

W eliminacjach do show, które zobaczymy w 2050. odcinku “Na Wspólnej" (emisja we wtorek 14 kwietnia)  Brzozowski oczaruje jurorów. Ku swojemu nieopisanemu szczęściu, dostanie od nich trzy razy "TAK". Podczas występu Kinga nieoczekiwanie będzie mu kibicować i bić brawa najgłośniej ze wszystkich osób zgromadzonych na widowni. Pech sprawi, że później zobaczy, jak Michał fotografuje się z fankami, i to na kolanach, co stanie się pretekstem do ostrej scysji między nimi.

- Nie przestajesz bujać w obłokach - oceni surowo Brzozowska. - Naprawdę wierzysz w to, że zaczniesz zarabiać na chleb muzyką?

Ultimatum: albo kariera, albo rodzina!

Lecz Michał nie przestanie śnić o karierze piosenkarza. Ledwo Kinga wyjedzie w podróż służbową do Trójmiasta, Marcin Bialski sprowadzi wycieczkę fanek do mieszkania Brzozowskich. Głośne zachowanie młodych dziewcząt obudzi małego Ignasia (Bartek Kaszuba), który nazajutrz poinformuje mamę, że w nocy tatuś i jego kolega gościli jakieś panie. Brzozowska nawet nie zechce słuchać wyjaśnień - skądinąd Bogu ducha winnego tym razem - Michała. Na domiar złego on znów zawali. Bo zamiast uczyć Ignasia jeździć na rowerze, wybierze spotkanie z dokumentalistą śniadaniowego programu "Dzień Dobry TVN".

Czarę goryczy przeleje wywiad, w którym dziennikarz ujawni, że Michał nie ma żony, czyli - krótko mówiąc - wciąż jest do wzięcia. Urażona do żywego Kinga natychmiast spakuje walizki i wyjedzie razem z Ignasiem do swoich rodziców. A Michałowi postawi ultimatum: - albo jego kariera (II etap "Mam talent"), albo rodzina.

Co wybierze Michał?

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje