Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10419
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Małgorzata Socha szczerze o macierzyństwie, mężu i chorobie ojca

W nowym numerze magazynu "Twój Styl" ukazał się wywiad z Małgorzatą Sochą, czyli Zuzą Hoffer z "Na Wspólnej". Aktorka opowiedziała o urokach macierzyństwa, miłości do córeczki i męża, a także wartości jaką jest dla niej rodzina.Reklama

Gwiazda "Na Wspólnej" w sierpniu ubiegłego roku została mamą, jak udaje się jej pogodzić pracę z wychowywaniem dziecka? Na planie daje z siebie wszystko, stara się zagrać jak najlepiej, aby jak najszybciej móc wrócić do domu. "... Wpadam i od razu przytulam Zosię, całuję, ściskam, miętolę. Cieszy mnie nawet sterta rzeczy do prasowania."

Na pytanie: Jaką jesteś mamą? aktorka odpowiedziała: "Niekonsekwentną. Naczytałam się mądrych książek i wiem, że dziecka nie powinno się kołysać, nosić wciąż na rękach, zabierać na noc do swego łóżka. I co? Kołyszę, noszę na rękach. W nocy Zosia śpi ze mną w łóżku, a jej tata na kanapie w salonie. (śmiech)"

Małgorzata Socha od pięciu lat jest szczęśliwą żoną Krzysztofa Wiśniewskiego. Poznali się, kiedy miała 16 lat: "Zawsze się śmieję, że trzeba uważać na wakacyjne miłości. Ta nie minęła z końcem lata." Rodzina jest dla niej niezwykle cenną wartością, ślub był jednym z ważniejszych wydarzeń w jej życiu: "Jestem tradycjonalistką. Potrzebuję być żoną, by mieć dzieci. Lubię, gdy wszystko ma swoje miejsce i czas. Ślub był ważny również dlatego, że dał mi pewność i poczucie bezpieczeństwa. Uspokoiłam się. Mam miejsce, do którego już zawsze będę wracać, gdzie ktoś na mnie czeka - mój bezpieczny port. To miejsce i facet na całe życie. Bo Krzysztof taki jest."

Aktorka wypowiedziała się także na temat przesadnego zainteresowania mediów jej życiem prywatnym: "Nauczyłam się nie czytać newsów wyssanych z palca. Mam poczucie, że niezależnie od tego, co włożę czy powiem, i tak krzywo skomentują. Jeszcze niedawno tematem numer jeden był wózek mojej córeczki. Przez kolorową prasę przetoczyła się afera wózkowa. Z początku się tym przejmowałam, ale później nie pozostało mi nic innego jak się z tego śmiać."

Małgorzata Socha nie boi się rozmawiać o tematach trudnych, takich jak choroba Alzheimera, z którą zmaga się jej tata: "Przecież to taka sama choroba jak każda inna. Mówię głośno, bo problemom ludzi schorowanych i starych nie poświęca się uwagi. Starość nie jest wdzięcznym tematem, a przecież czeka każdego. Popatrz, jak chętnie dajemy pieniądze na chore dzieci. A starość nie wzrusza. Powiedziałam, że ojciec zmaga się z chorobą Alzheimera, ale tak naprawdę zmaga się z nią cała rodzina. I to każdego dnia."

Cały wywiad z Małgorzatą Sochą przeczytacie w lutowym numerze miesięcznika "Twój Styl".swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha | Na Wspólnej

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje