Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10500
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Magda Gessler zagnie parol na Włodka?

Jakiś czas temu Włodek (Mieczysław Hryniewicz) podejrzewał Marię (Bożena Dykiel) o zdradę z Tadeuszem (Jerzy Schejbal), a po wakacjach Ziębowa będzie szaleć z zazdrości o... Magdę Gessler.

Pojawienie się na Wspólnej Magdy Gessler miał być wielką niespodzianką dla fanów telenoweli na jesień tego roku. I właśnie z tego powodu próbowano ten fakt jak najdłużej utrzymać w największej tajemnicy. Tyle że okazało się to niemożliwe. Powód? Za właścicielką restauracyjnego imperium non stop jeżdżą paparazzi.

Debiut w "Niani"

Reklama

Natrętni fotografowie natychmiast wytropili, że niekwestionowany autorytet polskiej gastronomii od rana do wieczora spędza czas w hali zdjęciowej w podwarszawskim Sękocinie, gdzie powstają zdjęcia do "Na Wspólnej".

Tym sposobem dowiedzieli się, że Magda Gessler, powszechnie znana ze swojej kreatywności i ciętego języka gospodyni ,"Kuchennych rewolucji" i jurorka programu "MasterChef",  postanowiła spróbować swoich sił jako aktorka.

Zresztą już po raz drugi, bo parę lat wcześniej wystąpiła w kultowym sitcomie "Niania" jako... służąca. Donieśli o tym tabloidom i... mleko się rozlało.

TVN oficjalnie potwierdza

- Oficjalnie potwierdzam, że Magdę Gessler zobaczymy po wakacjach w kilku odcinkach "Na Wspólnej" - mówi Ewelina Wiśniewska z Zespołu PR Grupy TVN. - Restauratorka wystąpi w wątku Marii (Bożena Dykiel) i Włodka (Mieczysław Hryniewicz). Nie mogę za dużo zdradzać, żeby nie psuć niespodzianki naszym wiernym widzom, dlatego powiem tylko tyle, że gwiazda "Kuchennych rewolucji" namiesza, i to ostro, w życiu rodziny Ziębów.

Jak udało nam się dowiedzieć, gwiazda nagrodzona Telekamerą "Tele Tygodnia" w kategorii "Osobowość Telewizyjna", któregoś pięknego dnia pojawi się w barze Ziębów. I z miejsca zacznie wszystko krytykować. Oczywiście na panią Marię podziała to jak czerwona płachta na byka. Bo dwie wspaniałe gospodynie w jednym miejscu to tak jak dwa grzyby w barszczu.

Na domiar złego Magda Gessler wda się w rozmowę z Włodkiem. W ocenie Marii - będzie go po prostu czarować i uwodzić! W zrównoważonej i spokojnej z natury Ziębowej nagle obudzi się dzika zazdrość o męża. W Magdzie Gessler widzieć będzie swoją największą rywalkę. Być może dlatego, że krytyka jej umiejętności organizacyjnych i kulinarnych z ust słynnej restauratorki ugodzi jej dumę i ambicję. W tych okolicznościach zacznie walczyć o Włodka niczym lwica!

Czy Ziębie rzeczywiście do głowy przyjdzie chęć zamiany gospodarnej żony na celebrytkę? Świadkami rywalizacji Marii Ziębowej i Magdy Gessler będziemy jesienią tego roku, gdy na antenę TVN trafią odcinki z udziałem gwiazdy "Kuchennych rewolucji".

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje