Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 9912
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kto zaraził Zuzę wirusem HIV?

Okazuje się, że jeden nieostrożny krok w przeszłości Zuzy Leszczyńskiej z "Na Wspólnej" zaważył na całym jej życiu. Sprawdź, kto zaraził ją wirusem HIV?

Dowiemy się tego z 1294. odcinka "Na Wspólnej" (emisja w czwartek 27 maja). Zuza (Małgorzata Socha) dojdzie wtedy do wniosku, że jedyną osobą, która mogła ją zarazić, jest jej były chłopak Sylwek. Będzie kompletnie załamana i zacznie bać się śmierci.

Reklama

- Twojemu życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo, dopóki nie zachorujesz na AIDS - uświadomi ją Kamil (Kazimierz Mazur).

- Ustrzec Cię może szybko podjęte leczenie.

- Zuza wiadomość o tym, że jest nosicielką wirusa HIV, potraktuje jak wyrok śmierci - zdradza Małgorzata Socha.

- Na szczęście w tych trudnych chwilach będzie przy niej Kamil, który ją wesprze jak na prawdziwego mężczyznę przystało. Z racji tego, że studiuje medycynę, będzie umiał dotrzeć do Zuzy. Widok choroby nie przeraża go, w końcu styka się z nią na co dzień.

- W nowych odcinkach serialu ich związek przejdzie przez różne etapy. Myślę, że choroba Zuzy będzie sprawdzianem ich uczuć.

Małgorzata Socha otwarcie przyznaje, że miała początkowo opory, aby zagrać nosicielkę wirusa HIV.

- Obawiałam się tego wątku i napiętnowania mojej osoby - wyjaśnia.

- Ale zaraz potem stwierdziłam, że skoro ja się tego boję, to co dopiero mają powiedzieć ludzie, którzy naprawdę są chorzy? U nas wciąż niewiele mówi się o HIV, o możliwościach zakażenia czy sposobach życia z chorobą i funkcjonowania w społeczeństwie. Chciałabym to zmienić.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje