Reklama

Na Wspólnej

Ocena
serialu
8,4
Bardzo dobry
Ocen: 10499
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kto prześladuje Ewę?

Ewa żyje w ciągłym strachu. Nie ma pojęcia, kto ją prześladuje i z jakiego powodu. W trosce o swoje życie zaczyna współpracować z policją i podaje nazwiska osób, które mogą być w kręgu podejrzeń.

Pojawia się wśród nich Eryk Kuśnierz - przedziwny ornitolog, który długo nie dawał Ewie spokoju. I nie umiał zaakceptować, że nie odwzajemnia ona jego zainteresowania...

Reklama

Ewa opowiada o swoich kłopotach Borysowi (Oleg Sawkin). Orłow deklaruje, że zrobi wszystko, aby jej pomóc. Niespodziewanie w biurze zjawia się Eryk Kuśnierz (Jacek Rozenek). Przyznaje się, że składał wyjaśnienia na policji. Zapewnia jednak, że nie ma do Ewy żalu o to, iż podała jego nazwisko.

Dodaje, że nie chce się narzucać, ale jego zdaniem Ewa powinna mieć jakąś ochronę. Proponuje, że zaczeka na nią i po pracy odwiezie do domu. Ewa przystaje na tę propozycję i przy okazji zgadza się pójść z nim na kawę. Wtedy ten wyznaje, że nie mieści mu się w głowie, jak można zaatakować kobietę w tak obrzydliwy sposób. Ma nadzieję, że policja wkrótce znajdzie i ukarze zwyrodnialca, który ją nęka.

Ewa jest mu bardzo wdzięczna za wsparcie. Kiedy się żegnają, Eryk patrzy na nią bardzo w dziwny sposób... Odprowadzą ją wzrokiem do samych drzwi. Kiedy tylko Ewa wchodzi do bloku, uśmiech znika z jego twarzy...

Czyżby to Kusnierz był prześladowcą Ewy? Czy jej życiu zagraża niebezpieczeństwo?

Dowiemy się tego z kolejnego odcinka "Na Wspólnej".

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Na Wspólnej | Ewa Gawryluk | Oleg Sawkin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje